Köpek gibi yaşayan gizemli adam, yeni hiper gerçekçi kostümüyle şaşkına çevirdi

Köpek gibi yaşayan gizemli adam, yeni hiper gerçekçi kostümüyle şaşkına çevirdi
Köpek gibi yaşamayı seven Japon bir adam, yakın zamanda sadece sevimli görünmekle kalmayıp aynı zamanda tüylü kuyruğunu sallamasına da olanak tanıyan yeni hiper gerçekçi köpek kostümünü tanıttı.Yeni köpek kostümüyle Taco
Yeni, geliştirilmiş bir versiyonunu gösterdi.

Birkaç yıl önce, internette "Taco" takma adıyla tanınan bir adam, alışılmadık hayalini dünyaya duyurdu: Bir köpek gibi yaşamak, insanın en iyi arkadaşının her gün yaşadığı basit zevkleri deneyimlemek , ormanda bağdaş kurup yürümek...

kopek1.png

Adam gerçek adını açıklamıyor çünkü arkadaşlarının ve ailesinin tutkusunun biraz tuhaf olduğunu düşünmesinden utanıyor ama köpek hayatını YouTube ve Twitter'da aktif olarak gösteriyor.

Tako'nun köpek cosplayine olan tutkusu, onu kostümüne yaklaşık 2 milyon yen (15.000 $) harcamaya yöneltti. Takım elbise, çok kalın kürkü ve anatomik olarak doğru uzuvları ile çok gerçekçi bir görünüme sahipti, ancak sahte olduğu kolayca tanınabileceği için kafası en zayıf unsurdu.
Ancak yakın zamanda Taco, yeni ve geliştirilmiş yatırımı olan, sallanan kuyruğu ve kontrollü ağız hareketleri olan bir Alaska Malamute'unu tanıttı.

Taco'nun yeni kostümü YouTube'da bir video yayınladığından beri dikkat çekiyor. Pek çok kişi, bir servet yatırdığı için adamın deli olduğunu söylüyor.
Adam yakın gelecekte hobisinden vazgeçmeyi planlamadığını itiraf etti.