Kızılcık Şerbeti'nde Küçük Apo'nun Kimden Olduğu Belli Oldu. Ortalık Karıştı!

Kızılcık Şerbeti'nde Küçük Apo'nun Kimden Olduğu Belli Oldu. Ortalık Karıştı!
Kızılcık Şerbeti'nde haftalardır fırtınalar kopuyor, sular bir türlü durulmuyordu. Umut'un tutuklanması, Kıvılcım ve Ömer'in ayrılması, Doğa ve Fatih'in karmaşık ilişkisi ve en önemlisi de Nilay'ın bebeğinin babasının kim olduğu izleyiciyi merak içinde bırakmıştı.

Sonunda 50. bölümden yayınlanan ikinci fragmanda bazı düğümler çözüldü. Kıvılcım ve Ömer arasındaki buzların eridiği, Nursema'nın Umut'a tam destek verdiği görüldü.

Nilay'ın Bebeğinin Babası Belli Oldu

Haftalardır en çok merak edilen konu olan Nilay'ın bebeğinin babası da sonunda belli oldu. Fragmanda Mustafa'nın doktor kontrolünden sonra kısır olduğunu öğrendiği ve bu nedenle Nilay'dan boşanma davası açtığı gösterilmişti. Nilay ise "DNA sonucu gelsin, ben seni boşayacağım!" diyerek adeta meydan okumuştu.

Ancak fragmandaki bir sahne her şeyi açıkladı

Küçük Apo, Mustafa'ya sarılarak "Babam" dedi. Bu sahne, Nilay'ın bebeğinin babasının Mustafa olduğunu kesin olarak ortaya koydu.

Kızılcık Şerbeti'nde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Önümüzdeki bölümlerde neler olacak, Kıvılcım ve Ömer tekrar bir araya gelecek mi, Nilay ve Mustafa'nın ilişkisi ne olacak?

Etiketler :