İlkay'ın Eşi Bir İç Çamaşırı Çekiminde Gözleri Kamaştırdı, Manchester'ı Özlediğini Açıkladı

İlkay'ın Eşi Bir İç Çamaşırı Çekiminde Gözleri Kamaştırdı, Manchester'ı Özlediğini Açıkladı
Sara Arfaoui, eşi İlkay Gündoğan'ın transferi sonrası Manchester'ı özlüyor, duygularını Prime Video röportajında ve Instagram mesajında paylaştı.

İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşayan ve eşi futbolcu İlkay Gündoğan'ın Barcelona'ya transferiyle şehri terk etmek zorunda kalan Sara Arfaoui, duygularını açıkladı.

29 yaşındaki model, son zamanlarda bir fotoğraf çekimi için siyah iç çamaşırlarıyla objektif karşısına geçti.

tv-presenter-model-sara-arfaoui-882956014.webp

Arfaoui, daha önce şehrin restoran sahnesini eleştirmişti ancak şimdi ise Prime Video'nun Married To The Game belgesel dizisine verdiği röportajda, "Şu anda Manchester'ı özlüyor gibiyim" dedi.

Sara Arfaoui daha önce şehre içten bir veda yazısı kaleme almıştı ve Instagram'da paylaştığı mesajında, "Neler olduğunun farkında olmadığım için fazla bir şey söyleyemiyorum. Tek söyleyebileceğim bize bu sevgiyi yaşattığınız için Manchester'a ve dostlarımıza teşekkür ederim. City ailemi özleyeceğim. Manchester'a hiçbir beklentim olmadan geldim ve bir eş, bir anne ve arzu edebileceğimiz en iyi arkadaşlarla birlikte buradan ayrılıyorum. City'i her yerde takip ettim, Şampiyonlar Ligi'ni kazanmanın hayalini kurdum ama olanlar hayallerimin ötesinde oldu. Herkesi kalbimde tutacağım. @ilkayguendogan'ım, muhteşemdin ve her maçta seninle gurur duydum. Sonsuza kadar Tiz Capitano!" şeklinde duygularını ifade etmişti.

Bu yeni gelişme, Sara Arfaoui'nin duygusal yolculuğunu devam ettiriyor ve İlkay Gündoğan'ın transferi sonrası yaşadığı hüznü dile getiriyor.