Feyza Altun Ve Nez Demir Birbirine Girdi

Feyza Altun Ve Nez Demir Birbirine Girdi
Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu ve kardeşi Can Doğu, tahliye edildi. Ancak Dilan Polat hakkında istenen tahliye talebi reddedildi. Dilan Polat ve Engin Polat'ın tahliye edilmemesine bir zamanlar kanlı bıçaklı oldukları fenomen Nez Demir'den sert tepki geldi. Demir, paylaştığı videoda tükürerek avukat Feyza Altun'a sert sözler söyledi. Altun ise bu sözlere sessiz kalmadı.

Polat ailesi soruşturmasında kasım ayından bu yana tutuklu bulunan Sıla doğu ve Can Doğu tahliye edildi. Mahkeme Dilan Polat ve Engin Polat'ın tahliye talebini reddetti.

Tahliye talebinin reddedilmesine sosyal medya fenomeni Nez Demir tepki gösterdi. Güzellik merkezi Nez Demir, bir zamanlar Dilan Polat'la kanlı bıçaklı olmuş ve sosyal medya fenomenlerine başlatılan soruşturmalarda "Arkadaş kurbanıyım" sözleriyle gözyaşı dökmüştü.

Araları açılmadan önce Dilan Polat'la dostluğuyla bilinen Demir, Dilan Polat'ın tahliye edilmemesinin ardından açtı ağzını yumdu gözünü.

nez-demir.webp

EKRANA TÜKÜREREK FEYZA ALTUN'A SERT SÖZLER SÖYLEDİ

Sosyal medyada canlı yayın açan Demir, ekrana tükürerek Feyza Altun'u ağır sözler söyledi. Demir, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Dilan da yakında çıkacak. Ben Dilan’ı aratmayayım size; onun gibi tükürürüm ben size" ifadelerini kullandı.

Bu sözlere sessiz kalmayan avukat Feyza Altun'dan yanıt gecikmedi.

FEYZA ALTUN: "HADDİNİZİ BİLİN"

Altun, "Nez Demir, Dilan Polat dosyasında tahliye olunca ekrana tükürüp bana pislik demiş. Burada spacelerde ağlayarak dilanla alakası olmadığını anlatıyordu binlerce insan önünde korkudan. Şimdi Nez, yeni hobim sensin bu bir. 1 milyar vergiyi sistematik şekilde kaçıranlarda Polatgiller bu iki. Aylardır bu gerekçeyle hapiste olanlarda onlar. Hayırdır ne oldu beraat mi ettiler? Avukatları kaçırdıkları para için malları mülkleri satılsın diye para verdi, sizin hepinizin içinden geçerim. Haddinizi bilin" dedi.

feyza-altun.webp

Altun şunları söyledi:

"Size kimse çökmedi. Size devlet HOP dedi. Sen x odalarında korkuyla Dilan ile alakan olmadığını ispat etmeye çalışıyordun. Günlerce korkudan ağlayarak video çektin. Ortada ayan beyan vergi kaçırma suçu var. Kimse suçtan aklanmış gibi algı yapmaya kalkmasın. Uğraş bakayım görelim ne sırası gelecekmiş.

Biz adımızı bunlarla duyurmuşuz, siz 2016’da vine videosu çekerken ben 3.000 kişi önünde TedX konuşması yapıp ilk kitabımı yazmıştım. Azıcık kendinizi bilin.' ifadelerine yer verdi. Ardından da Nez Demir'in iddilarına br bir cevap verdi. Nez Demir yaptığı paylaşımla özür diledi. Ancak Feyza Altun'un davanın peşini bırakmaya niyeti yok."