Emeklileri Savunan Suna Yıldızoğlu'na Tehdit!

Emeklileri Savunan Suna Yıldızoğlu'na Tehdit!
Yıllardır Türkiye'de yaşayan oyuncu Suna Yıldızoğlu, emeklinin geçim derdini X hesabından dile getirdi. Yıldızoğlu'na faşist saldırıda bulunan X kullanıcısı, trolü ifşa etti.

"Başka ülkelerin emeklisi dünyayı gezer. AKP'nin Türkiyesinde emekliler A101'de dolaşır" diyen ünlü oyuncu Suna Yıldızoğlu, kendisine gelen tehdit mesajlarını ifşa etti.

Emeklinin geçim derdini dile getiren oyuncu Suna Yıldızoğlu, X'te trollerin saldırısına uğradı.
Türk sinemasının en önemli isimlerinden biri olan Suna Yıldızoğlu, emeklinin yaşadığı sıkıntıları X hesabından anlatınca tehditler aldı.

suna-yildizoglu2.jpg

HAKARET YAĞDIRDI

‘Kbrent_46_RTE’ isimli X kullanıcısı “Neler çekiyor dostlarınız? Erdoğan sayesinde maaş alıyorlar, hastane hizmeti, yaşlılık parası… Yıllar önce işini bilmeyen sanatçısı, tiyatrocusu, merdiven diplerinde ölüyordu. Yiyip içip gezeceklerine para biriktirip tutumlu olsalardı. Her haltı devlete yüklemeyin” diyerek oyuncuya saldırdı.

Suna Yıldızoğlu ise "69 yaşındayım. Yarım asırdır burada yaşıyorum; gerçekleri yazdığımda ‘Ülkenize dönün’ diyen ırkçı mahluklarla ‘Boşuna uğraşmayın, bir yere gitmiyorum’ diyorum. Emeklileri aşağılayan bu bit yavruları beni hasta ediyor” diyerek cevap verdi.

Emeklilerin ömür boyu çalıştıklarını, çocuklarını büyütüp şimdi de torunlarına yaşlı anne-babalarına baktıklarını söyleyen Yıldızoğlu, hesabı saygıya davet etti.

‘AYAĞA KALKIP ALLAHU EKBER DEMEMİZE BAKAR’

Ancak Kbrent_46_RTE’ takma adlı troll “İstersen 79 yaşında ol. Bu ülkenin insanını tanımadıktan sonra ve bu ülkenin nasıl bir coğrafya olduğunu idrak edemedikten sonra yaşın ne önemi var? Türk insanını kızdırmayın. Ayağa kalkıp Allahu Ekber dememize bakar her şey” diyerek oyuncuyu açık açık tehdit etti.

Suna Yıldızoğlu, “Şimdi de tehditler başladı” diyerek ‘trolü ifşa etti.