Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'i ifşa etti: İddialara yanıt geldi

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Erbil’den geldiğini iddia ettiği WhatsApp mesajlarını sosyal medya hesabından ifşa etti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 05 Ekim 2021 13:23
Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil'i ifşa etti: İddialara yanıt geldi

Ece Ronay, dün akşam Twitter’daki hesabından Erbil’den kendisine atıldığını öne sürdüğü mesajları paylaştı. Şarkcı, Erbil’in kendisini taciz ettiğini savundu.

Ronay’ın paylaştığı ekran görüntülerinden birinde yer alan mesajda “Bu akşam sizin yanınızda uyumak istiyorum” yazdığı görüldü.

Ronay, “Bu iğrençliğin peşini bırakmayacağım” diye yazdı.

Mehmet Ali Erbil, TV8'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak söz konusu iddiayı yalanladı. Erbil, şunları kaydetti:

"Kız bana video çekerek köpek diyor. Olay bundan ibaret. Konuyu yargıya taşıyorum. Mesajla ne tacizi olabilir. İfşa etmesi bile ayıp. Ben kendisine böyle mesajlar atmadım o benim asistanımla irtibat halinde ben değilim. Beş kuruş para almadan onun klibinde oynadım. Ben ona kardeşim diyordum. Dün akşam beni evine davet etti. Ben çocuk muyum ya kamuoyu ben biliyor. Benim sözüme mi inanacaklar yoksa bu kıza mı? Bu TikTok'ta göğüslerini açarak para topluyormuş. Senin yanında uyumak istiyorum diye onu ben yazmadım. Benim telefonum asistanımın elinde. O da beni defalarca kez uyardı 'Bu kızın beklentisi farklı' diye. Artık mahkemede hesaplaşacağız. Kızım yaşındaki bir kadın bana 'köpek' diyor. Asıl tehdidi o yaptı. Kendi instagram'dan bana yazdı sonra klibini söyledi. Ben bu zamana kadar kimsenin klibinde oynamadım. Gençlere destek olmak için oynamıştım."