Dicaprio Gigi'den vazgeçemiyor: Tüm gece birliktelerdi

Dicaprio Gigi'den vazgeçemiyor: Tüm gece birliktelerdi
Birlikte olduğu kadınların 25 yaşını geçmesinin ardından yollarını ayırmasıyla bilinen Dicaprio daha önce birlikte anıldığı 27 yaşındaki Gigi Hadid ile yeniden görüntülendi.

Gigi Hadid, Cuma akşamı Los Angeles'ta daha önce ismi beraber anılan Leonardo DiCaprio'nun da katıldığı Oscar öncesi bir partiden çıkarken görüntülendi. 27 yaşındaki süper model, geçen ay Milano'da Akademi Ödülü sahibi 48 yaşındaki DiCaprio ile bir arada görülmüştü. Ancak, bir kaynak Cumartesi günü yayınlanan bir makalede People'a iki yıldızın etkinlikte "neredeyse tüm gece birlikte olduklarını" söyledi.

Paritye katılanlardan biri, "Leo ve Gigi loca gibi bir alanda gizlenmişlerdi ve dikkat çekmemeye çalışıyorlardı" dedi. Öte yandan aynı kişi, "neredeyse tüm gece birlikteydiler ve yerlerinden neredeyse hiç kıpırdamadılar" ifadelerini de kullandı. Geçtiğimiz Şubat ayında Gigi ve Leonardo moda haftası kapsamında Milano'daki Casa Cipriani'de birlikte görülmüşlerdi.

Artık çıkmıyorlar

"Hayatta çok farklı yerlerde bulunuyorlar. Gigi, anne olmaya öncelik veriyor" diyen kaynak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Zaten hiçbir zaman o kadar ciddi olmadı. Bir anda söndü gitti" ifadelerini kullandı. Öte yandan Us Weekly'ye konuşan bir başka kaynak ise "Gigi ve Leo artık çıkmıyor. Aralarındaki ilişki organik olarak azaldı" diye konuştu. Kaynaklardan biri, süper modelin Dicaprio'yu "inanılmaz" birisi olarak tanımladığını ancak bir türlü uyuşamadıklarını söylediğini ifade etti.

Model ve aktör ilk kez geçen yıl Eylül 2022'de New York Moda Haftası sırasında birlikte zaman geçirirken görüldükten sonra beraber anılmaya başlanmıştı.