Demet Akalın'ın şampanya döktüğü garson: Espri amaçlıydı

Şarkıcı Demet Akalın'ın üzerine şampanya döktüğü garson, görüntülere gelen tepkiler sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 03 Ağustos 2022 17:44

Şarkıcı Demet Akalın, Bodrum'da sahne aldığı bir mekanda getirilen şampanyayı garsonun üzerine döktü. Görüntülere gelen tepkiler sonrası Murat Yaşar isimli garson, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Murat Yaşar isimli garson, yaşananlardan ötürü rahatsızlık duymadığını belirtti ve "Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır" dedi.

Şarkısı Akalın ile daha önceden çekilen fotoğrafını da paylaşan Yaşar, "Demet Abla'nın çalışanlara her zaman faydası olmuştur. Linç girişimini doğru bulmuyorum. Solistimiz Demet Akalın ile 2018 yılından bu yana çalışıp birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim" ifadelerini de kullandı.