Ayhan Sicimoğlu: Arkadaşımın karısının üzerine işediler

Ayhan Sicimoğlu, idrarını sokağa yapan bir kişiyi uyaran arkadaşı ve eşinin yaşadığı kabusu aktardı. Sosyal medyada yaşananlara isyan eden Sicimoğlu "Kendini erkek sanan 4 kişi karısının yanında nasıl tek bir adam öldüresiye dövülür hesabı sorulacak, dava savcısından rica ediyorum. Haydi adalet ben hala buradayım de…" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 15 Aralık 2021 13:20

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Moda’da önceki gün dört arkadaştan biri, iddiaya göre sokak ortasında pantolonunu indirip bir binanın önüne idrarını yaptı. Bu sırada eşiyle birlikte evine giden bir yurttaş ise bu kişiye tepki gösterdi.

Cumhuriyet'in aktardığı habere göre, uyarıya aldırış etmeyen şahıs, iddiaya göre bu kez de kendisini uyaran adamın karısının üzerine idrarını yaptı. Bununla da yetinmeyen şahıs, iddiaya göre arkadaşlarıyla yurttaşı darbetti.

Olayın görüntülerini paylaşan Ayhan Sicimoğlu ise sosyal medyadan isyan etti.

Sicimoğlu ‘öldürün öldürün’ naraları ile arkadaşının darbedildiğini belirterek şu notu düştü:

“Dün gece Moda’nın ana caddesine çıkan bir sokağın girişine doğru 4 hergele (filmde görülüyor), biri donu indirmiş, dikkat fermuar değil pantolon, aşağıda arkadaşımın evinin önüne işiyor. Arkadaşım da karısı ile eve geliyor. 'Ne yapıyorsun kardeşim' deyince 'Sana mı soracağım lan işeyeceğim yeri' diyor ve dönüp karısının üzerine işemeye devam ediyor. Yumruğu suratının ortasına yiyor tabi. Diğer üçü ve yerden kalkan hergele, 4 kişi oğlana dalıyor ve öldürün öldürün naraları ile yere düşürüp suratına gözüne kulağına tekme ile girişiyorlar. Karısı yalvarıyor ama dinlemiyorlar öldüresiye giriyorlar.”

'Haydi adalet hala buradayım de...'

Arkadaşının darbedildiğini anlatan Sicimoğlu yaşananları şöyle aktardı:

“Arkadaşım yaşıyor ama kafa göz kulak kaburga darmadağın. Polis hemen yetişip ikisini ters kelepçe alıyor ama diğer ikisi kaçıyor. Nöbetçi savcı başından savıyor zaten adı üstünde 'savcı', yani tutuksuz serbest. Bugün avukatlarım ile Kadıköy İskele Karakoluna gittim. Daha evvel aradığım amirler, Komiser Bey ve polisler çok kibar ve yardımcı idiler, buradan hakikaten tebrik ediyorum. Diğer iki kuduz elbet yakalanacak ve kendini erkek sanan 4 kişi karısının yanında nasıl tek bir adam öldüresiye dövülür hesabı sorulacak, dava savcısından rica ediyorum. Haydi adalet ben hala buradayım de…”