91 Yaşındaki AVM Kralı Milyarderin Zor Anları! Gerdek Gecesi Fenalaştı, Hastaneye Kaldırıldı

91 Yaşındaki AVM Kralı Milyarderin Zor Anları! Gerdek Gecesi Fenalaştı, Hastaneye Kaldırıldı
İş adamı sırtındaki sakatlığın suçunu egzersiz bisikletine bağladı ancak genç karısı aynı fikirde değil!

Alışveriş merkezi kralı kendinden 49 yaş küçük sevgilisiyle evlendi. Düğünden sonraki gün hastaneye kaldırıldı.

91 yaşındaki milyarderin yeni eşi, çiftin balayında bütün gece "ayakta olduklarını" ve bunun da kocasının acı çekmesine neden olabileceğini söyledi.

Avusturyalı alışveriş merkezi kralı Richard Lugner, bu ayın başlarında Viyana'da yıldızlarla dolu bir törenle 42 yaşındaki aktris Simone Reilaender ile evlendi.

91 yaşındaki Lugner'ın altıncı eşi olan Reilaender ile düğünleri Viyana Belediye Binası'nda, sadece 50 davetli ve 20 basın mensubunun huzurunda gerçekleşti.

milyarder2.jpg

Ancak, çiftin mutlu günü, Lugner'ın zorlu düğün gecesinin ardından hastaneye kaldırılmasıyla gölgelendi. Yeni gelin Reilaender, düğün gecelerinin son derece uzun ve yorucu geçtiğini belirtti.

Özellikle de eşinin bir hareket sonucu omurunu incittiğini ifade etti.

milyarder4.jpg

Reilaender, aralarındaki 49 yaşlık yaş farkının kendilerini etkilemediğini vurgulayarak, "Bizim için çok uzun bir geceydi. Düğün gününden daha da uzun sürdü. Bu durum, sevgili eşimin yorgun düşmesine yol açtı," dedi.

milyarder3.jpg

Richard Lugner'ın önceki eşi ise, kendisinden 57 yaş küçük Alman televizyon sunucusu ve eski Playboy modeli Cathy Schmitz idi. İkilinin 2016 yılında iki yıllık evliliklerinin ardından yolları ayrılmıştı.