23 Yaşındaki Gencin Havada Feci Ölümü! Sosyal Medya Bu Görüntüyü Konuşuyor

23 Yaşındaki Gencin Havada Feci Ölümü! Sosyal Medya Bu Görüntüyü Konuşuyor
Bungee jumping yapmak için bir kanyona giden 23 yaşındaki genç, Şili'de bir vadiden atlarken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Genç adamın cansız bedeninin vinçten sarktığı bir video görüntüsü sosyal medyada hızla yayıldı, cesedi ipten kurtarmak için San José de Maipo'dan itfaiye ekipleri bölgeye gönderildi.

Savcı Juan Cheuquiante daha fazla bilgi edinmek için olay yerine gitti. T24'de yer alan habere göre henüz ismi açıklanmayan genç, atlamayı Santiago yakınlarındaki Cajón del Maipo kanyonunda gerçekleştirdi.

Komiser yardımcısı Yahanara Silva, ailesinin genç adamın herhangi bir hastalık geçmişinin bulunmadığı yönündeki açıklamalarına dikkat çekti.

Kasım 2022'de 25 yaşındaki bir avukat da Kolombiya'da bungee jumping sırasında kalp krizinden hayatını kaybetmişti. Genç avukatın, eğitmenin başka birine atlamasını söylediğini duyduğu ve komutun kendisine verildiğine inandığı bildirildi. Avukatın olay yerinde öldüğü açıklandı ve daha sonra sonuçlanan tıbbi raporlar, genç avukatın düşme sırasında kalp krizinden öldüğünü doğruladı.