MHP'li Yönter'den Aleyna Tilki'ye: Bu zulmü hak etmiyoruz
Yayınlanma:
Güncelleme:
MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, hedefine şarkıcı Aleyna Tilki'nin 2 yıl önce yaptığı paylaşımını aldı.
MHP'li İzzet Ulvi Yönter, şarkıcı Aleyna Tilki'nin sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımın binlerce beğeni almasına tepki göstererek "Hazin ve hayret edilecek bir tablo. Bu zulmü hak etmiyoruz" dedi.
Tilki'nin 25 Aralık 2019'da yaptığı paylaşım 10 bin 900 beğeni almıştı. Tilki'nin söz konusu paylaşımında "Suyla yoğurdu karıştırınca ayran oluyormuş" ifadesi yer alıyordu.
Hazin ve hayret edilecek bir tablo...
— İzzet Ulvi YÖNTER (@UlviYonter) March 31, 2021
Bu zulmü hak etmiyoruz! pic.twitter.com/UIWurYQ5zg
Türkiye