Sağlık Memurunun Şüpheli Ölümü: İlk Önce Kendisi Sonra Sevgilisi Düştü

Tunceli'nin Ovacık ilçesindeki TOKİ konutlarında bulunan bir apartmanın 3. katındaki dairenin balkonundan düşen sağlık memuru hayatını kaybetti, doktor ise yaralandı. Şüpheli ölümün detayları ortaya çıktı.

Tunceli’nin Ovacık ilçesinde balkondan düşen sağlık memuru öldü, doktor yaralandı.

Pulur Mahallesi’ndeki TOKİ konutlarında bir apartmanın 3. katındaki dairenin balkonundan 2 kişinin düştüğünü görenler, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı.

3677860-fb983e3b151763d57e185b42c03b0262.jpg

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Yaralı sağlık memuru Savaş K. ile doktor Türkan B, ilk müdahalelerinin ardından sağlık ekiplerince Ovacık Entegre Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sağlık personeli burada müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Vücudunda kırıklar oluşan kadın doktor ise tedavisi için Tunceli Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Polis, olayın nasıl gerçekleştiğini tespit etmek için çalışma başlattı.

ŞÜPHELİ SEVGİLİ İFADE VERDİ

Olayın ayrıntılarına göre Türkan B. ve Savaş Kazikoğlu arasında tartışma çıktı. Türkan, intihar edeceğini söyleyerek cama çıktı. Kazikoğlu ise kadını kurtarmak için hamle yaptı. O sırada ikili arasında kavga çıktı. Kazikoğlu ve Türkan B. boğuşmayla birlikte pencereden düştü. Ağır yaralanan Türkan B. ifadesinde sarhoş olduğunu söyleyerek şunları dedi:

"Savaş ile sevgiliydik akşam benim evimde buluştuk alkol aldık ve ilerleyen saatlerde ben alkolü fazla kaçırmışım. Savaş ile aramızda bir tartışma çıktı sonra ben salonun Camını açarak pencereye çıktım aniden dengemi kaybettim ve düştüm sonra birinin daha yerde olduğunu gördüm savaş olduğunu fark ettim."

Aile Türkan B.'den şikayetçi oldu.

Kaynak:AA

Etiketler :