AKP'li Kabaktepe kanalları karıştırdı

AKP'li Kabaktepe kanalları karıştırdı
AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya hesabından Kanal İstanbul diye, Antalya-Konyaaltı'ndaki Boğaçayı projesinin görselini paylaştı. Kabaktepe'ye yanıt İBB Haber isimli Twitter hesabından geldi.

AKP İstanbul İl Başkanı  Osman Nuri Kabaktepe'nin, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın “İsteseniz de istemeseniz de yapacağız, yazın temelini atacağız” dediği Kanal İstanbul Projesi’yle ilgili yaptığı paylaşım sosyal paylaşımı gündem oldu.

Kanal İstanbul projesi ile Boğaçayı projesini karıştırdı

Kabaktepe, "Gerekli bilimsel çalışmaları yapılmış, tüm yönleriyle ele alınmış, riskleri hesaplanmış bu projeyle yalnızca İstanbul değil, ülkemiz de kazanacak. Deniz ticaretiyle sınırlı kalmayacak, bu projeyle birçok alanda yeni kazanımlar elde edeceğiz" mesajını bir kanal görseliyle paylaştı. 

Kabaktepe’nin paylaştığı Kanal İstanbul görselinin, Antalya'daki Boğaçayı Projesi'ne ait olduğu ortaya çıktı.

"Kanallar karıştı"

İBB Haber isimli Twitter hesabı Kabaktepe'nin paylaşımına "Kanallar karıştı" yanıtını verdi. AKP İstanbul yönetminin sosyal medya hesabı ise bu paylaşıma "İşte tam olarak bahsettiğimiz tezvirat kampanyası budur. Cehaletin en kötüsü bilmediğini

bilmemektir. Ancak sizinki bilmemek değil, art niyet" yazdı. 

 

 

Etiketler :