Sacha Boey İçin Rekor Teklif Hazırlığı!

Sacha Boey İçin Rekor Teklif Hazırlığı!
Galatasaray'ın başarılı sağ beki Sacha Boey için yeni bir transfer iddiası ortaya çıktı. İngiliz devinin, Sacha Boey için tarihi bir teklif yapmak üzere hazırlık yaptığı belirtildi. İşte ayrıntılar...

Galatasaray'ın ilk 11'inin vazgeçilmez parçalarından olan Sacha Boey, performansıyla yükselişini sürdürüyor. Adı birçok takımla anılan Sacha Boey için İngiliz basınında yeni bir haber geçildi.

Mirror'da yer alan habere göre Manchester United, Sacha Boey için Galatasaray'a 22 milyon sterlin (Yaklaşık 25.5 milyon euro) teklif hazırlığında.

galatasaray-ile-sacha-boey-yeni-sozlesmede-anlasamadi-1.jpg

Haberde Sacha Boey'un sözleşmesinin 2025'te biteceği hatırlatılırken, oyuncunun geleceğinin Galatasaray'ın en büyük endişelerinden biri olduğu vurgulandı.

Galatasaray'ın Boey'u sezon sonunda indirimli bir ücretten satmaktansa ocak ayında göndermek zorunda kalabileceği dile getirildi.

Bu arada Sacha Boey'un transferinin 22 milyon sterlin (25.5 milyon euro) karşılığında gerçekleşmesi durumunda oyuncu, Galatasaray tarihinin en yüksek bedelli transfer satışı olarak kayıtlara geçecek.

badou-ndiaye.jpg

Bu alanda rekor 16 milyon euro ile Badou Ndiaye'ye ait.

Bu sezon toplam 23 maça çıkan Sacha Boey, tüm karşılaşmalarda 90 dakika sahada kaldı ve 1 gollük skor katkısı verdi.