Özbek: Elimden Geleni Yapacağım

Özbek: Elimden Geleni Yapacağım
 Galatasaray Başkanlığına seçilen Dursun Özbek, üyelere teşekkür etti. Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Dursun Özbek, başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını...

 Galatasaray Başkanlığına seçilen Dursun Özbek, üyelere teşekkür etti.

 Galatasaray Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Dursun Özbek, başarılı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen genel kurulda Turgay Kıran ve Ahmet Özdoğan ile girdiği seçimi farklı şekilde kazanan Özbek, oy sayımının ardından üyelere hitap etti.

"Galatasaray'ı her manada her zaman başarıya ulaştırmak için ben ve ekibimin var gücümüzle çalışacağız"

Sarı-kırmızılı kulübün üyelerine,kendisini destekleyen Başta Duygun Yarsuvat olmak üzere herkese teşekkür eden Özbek, "Galatasaray Kulübü'nün değerli genel kurul üyeleri, Galatasaray gibi çok kıymetli bir bir emaneti üç yıl boyunca bize emanet ettiğimiz için size teşekkür ediyorum. Bu ehliyete mazhar olmak çok ödemli. Çok değerli bir görev. Bu emaneti önümüzdeki yıllara taşımak üzere size verdiğimiz sözlerin her zaman arkasında duracağız. Galatasaray'da kazanmak esastır. Ben seçime girerken, kazanma arzusuyla girdim. Galatasaray'a kazandırma arzusuyla girdim. Ben amacıma ulaştım, Galatasaray'ı amacına ulaştırma eksiğim kaldı. Galatasaray'ı her manada her zaman başarıya ulaştırmak için ben ve ekibimin var gücümüzle çalışacağız. Bundan şüpheniz olmasın" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Kulübünün 36'ıncı başkanı olan Özbek, konuşmasının ardından yönetim, denetim, sicil ve disiplin kurullarında yer alan isimleri sahneye çağırarak, birlikte poz verdi.