Nani transferinde kritik 72 saat

Nani transferinde kritik 72 saat
Manchester United ile Nani'nin bonservisi konusunda anlaşan Fenerbahçe, Portekizli yıldız ile son kez görüşecek.Fenerbahçe’de Nani transferinin gerçekleşmesi için geri sayım başladı. Sarı-lacivertli yönetimin renklerine bağlamak...

Manchester United ile Nani'nin bonservisi konusunda anlaşan Fenerbahçe, Portekizli yıldız ile son kez görüşecek.

Fenerbahçe’de Nani transferinin gerçekleşmesi için geri sayım başladı. Sarı-lacivertli yönetimin renklerine bağlamak için uzun süredir çaba harcadığı Portekizli yıldız bugün tatilden dönüyor. Porto yakınlarındaki köyüne gidecek olan Nani ile yarın son kez bir araya gelelecek olan sportif direktör Terraneo, transferdeki pürüzleri gidermeye çalışacak.

Portekiz Milli Takımı’nın 13 haziran’da Ermenistan ile oynadığı maçta 90 dakika forma giydikten sonra tatile çıkan Nani, anlaşma sağlandığı takdirde İstanbul’a gelerek sağlık kontrolünden geçecek.

TRANSFER RESMEN AÇIKLANACAK

Manchester United ile bonservis konusunda anlaşmaya varan Terraneo dün Portekiz’e gitti ve bugün ünlü futbolcu ile transferini ilk kez yüz yüze görüşecek. Teknik direktör Vitor Pereira’nın da bu konuda mesai harcadığı ve vatandaşını ikna etmek istediği bildirildi. F.Bahçe yönetimi yarın yapacağı pazarlıkların ardından Nani’yi açıklayacak. Kurumsal kimliği nedeniyle transferleri bitirdikten sonra kamuoyuna duyuran sarı-lacivertliler transferi bitirdikten sonra Saracoğlu’ndaki imza törenini de şova dönüştürmeyi planlıyor.