Kartal transfer için Brezilya’ya uçtu!

Kartal transfer için Brezilya’ya uçtu!
Yönetici Erdal Torunoğulları, Koray Akalp, Gökhan Keskin ve Ali Naibi ile birlikte özel uçakla Mallorca üzerinde samba diyarına gitti. Gremio ve tecrübeli stoperin menajeriyle sıkı pazarlık yapılacak.Demba Ba ve Atınç’ın transferleri sonrası...

Yönetici Erdal Torunoğulları, Koray Akalp, Gökhan Keskin ve Ali Naibi ile birlikte özel uçakla Mallorca üzerinde samba diyarına gitti. Gremio ve tecrübeli stoperin menajeriyle sıkı pazarlık yapılacak.

Demba Ba ve Atınç’ın transferleri sonrası kasasına 18 milyon Euro koyan Beşiktaş, transfer atağına kalktı. Teknik Direktör Şenol Güneş’in defansa havada toplarında etkili, topu oyuna sokabilen bir oyuncu istemesi üzerine gündeme gelen Brezilyalı Rhodolfo’nun transferi için düğmeye basıldı. Yönetici Erdal Torunoğulları, Gökhan Keskin, Koray Akalp ve menajer yardımcısı Ali Naibi dün özel uçakla Mallorca üzerinden Brezilya’ya hareket etti. Siyah-beyazlı kafile, öncelikle 28 yaşındaki futbolcunun kulübü Gremio ile masaya oturacak.

STATTA İZLEYECEKLER

Gremio ile yapılacak görüşmenin ardından 1.93 boyundaki stoperin bonservisinin bir kısmına sahip olan menajerlik şirketiyle de pazarlık yapılacak. Bu arada Gremio, Brezilya Serie A’da yarın Cruzeiro, 5 Temmuz’da da Santos ile karşılaşacak. Beşiktaş kafilesinin Cruzeiro maçını izlemesi bekleniyor. Rhodolfo için siyah-beyazlı yönetimin 3.5 milyon Euro’yu gözden çıkardığı ifade edildi. Transfer gerçekleşirse, iki sezon önce Galatasaray’ın, birkaç gün önce de Inter’in kapısından dönen Rhodolfo ilk kez Brezilya dışına çıkacak.