Herkes Xavi ile Ancelotti Arasındaki Konuşmayı Merak Ediyordu! Arda Güler Hakkında Konuşmuşlar!

Herkes Xavi ile Ancelotti Arasındaki Konuşmayı Merak Ediyordu! Arda Güler Hakkında Konuşmuşlar!
Real Madrid'in Barcelona'yı 3-2 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından iki takımın teknik direktörü Ancelotti ve Xavi'nin sarıldıkları andan aralarında geçen diyalog merak ediliyordu. O konuşmanın detayları ortay çıktı.

İspanya La Liga'nın 32. haftasında Barcelona'ya konuk olan Real Madrid, ezeli rakibini 3-2 yenerek şampiyonluk yolunda büyük avantaj elde etti. Karşılaşmanın ardından Carlo Ancelotti ve Xavi Hernandez'in birbirine sarılırken aralarında geçen konuşma maça damgasını vurdu.

ancelotti-xavi.webp

Herkesin merak ettiği o konuşmanın detayları ortaya çıktı. İspanyol basınından Defensa Central'a göre; Xavi ile Carlo Ancelotti arasında geçen diyaloğun konusu Arda Güler'di.

"TRANSFER EDEMEDİK, PİŞMANIZ"

Haberde Xavi'nin Arda'yı transfer edemedikleri için yaşadıkları pişmanlığı Carlo Ancelotti'ye anlattığı ifade edildi. Xavi'nin ayrıca iki takım arasındaki güç farkına da değindiği belirtildi.

arda-guler-11.jpg

Genç teknik adamın, Ancelotti'ye, "Arda Güler bizim takımda olsaydı kesinlikle oynardı. Real Madrid'de çok fazla yıldız futbolcu var." dediği aktarıldı.

ARDA GÜLER SÜRE ALMAYA BAŞLAYACAK

Ancelotti geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Arda Güler kısa süre içerisinde oynayacağımız maçlarda süreler alacak." ifadelerini kullanmıştı.