Galatasaray'ın gündemindeki Rosier Beşiktaş paylaşımını sildi!

Geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Rosier'in adı Galatasaray'la anılıyor. Sarı-kırmızılı takımla isminin anılması üzerine sosyal medyadan İngilizce paylaşım yapan Rosier, "Ben Beşiktaş'ın çocuğuyum" ifadelerini kullandı. Fransız futbolcunun daha sonra bu paylaşımı kaldırması ise dikkat çekti.

Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Temmuz 2021 01:33
Galatasaray'ın gündemindeki Rosier Beşiktaş paylaşımını sildi!

Beşiktaş'ın geçen sezon şampiyonluğa ulaşmasında önemli pay sahiplerinden sağ bek Valentin Rosier'e Galatasaray talip oldu. Oyuncunun menajeriyle temasa geçen sarı-kırmızılılar ilk teklifini sundu ve beklemeye geçti. Beşiktaş'ın da uzun süredir bonservisini almaya çalıştığı Fransız futbolcu, sosyal medyada beklenmedik bir hamleye imza attı.

ekran-resmi-2021-07-14-01-19-32.png

Valentin Rosier hakkında çıkan Galatasaray iddialarının artmasının ardından sosyal medyadan yaptığı İngilizce paylaşımda, "Ben Beşiktaş'ın çocuğuyum" ifadelerini kullandı. Fransız futbolcunun daha sonra bu paylaşımı silmesi dikkat çekti.

Başarılı oyuncunun daha sonra Instagram hesabından Beşiktaş formasıyla fotoğraf paylaşması ise soru işaretlerini arttırdı.

ekran-resmi-2021-07-14-01-30-57.png