Galatasaray, Eski Beşiktaşlı Oyuncuyu Listesine Aldı

Galatasaray, Eski Beşiktaşlı Oyuncuyu Listesine Aldı
Galatasaray, geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği Genel Menajer değişikliğinin ardından transferde hız kazandı. Sarı kırmızılı, Darüşşafaka Lassa forması giyen Amerikalı pivot David McCormack'ı kadrosuna katmak istiyor. İşte ayrıntılar...

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde sezona beklentinin gerisinde başlayan Galatasaray Ekmas eksikleri doğrultusunda sezon içi transfer çalışmalarını hızlandırdı. Galatasaray’da geçtiğimiz hafta içi Genel Menajer Turgay Zeytingöz ile yollar ayrılmış kısa süre sonra ise göreve eskiden bu görevi üstlenen Ömer Yalçınkaya’nın getirildiği açıklanmıştı.

Galatasaray Transferde Eski Beşiktaşlıyı Gözüne Kestirdi

Ajansspor'da yer alan habere göre; Sarı-Kırmızılılar pivot rotasyonunu güçlendirmek için Darüşşafaka Lassa forması giyen Amerikalı pivot David McCormack’ı transfer etmek istiyor. 24 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz sezon Beşiktaş EmlakJet forması ile Avrupa basketboluna adım attı.

Finansal sıkıntılar yaşayan Darüşşafaka son haftalarda yabancı oyuncuları Mason Jones, Jannis Timma ve Kyle Allman ile yollarını ayırdı. Yeşil siyahlıların finansal küçülmeye devam etmesi bekleniyor.