Emre Belözoğlu'ndan Çebi ve Sergen Yalçın'ın sözlerine cevap

Emre Belözoğlu'ndan Çebi ve Sergen Yalçın'ın sözlerine cevap

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Emre Belözoğlu, sarı-lacivertli ekibin gündemine dair açıklamalar yaptı. Belözoğlu, Sergen Yalçın ve Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarına da yanıt verdi

 

Emre Belözoğlu, sarı-lacivertlilerin Süper Lig'in 37. haftasında 25 Nisan Pazar günü Kasımpaşa'yı ağırlayacağı maçın hazırlıkları kapsamında gerçekleştirdiği antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

605d71774e3fe0040c7fcb89.jpeg

Şampiyonluk yolunda son ana kadar yarışacaklarını belirten Belözoğlu, "Sonuna kadar bu yarışın içinde olmak istediğimizi her zaman söyledim, söylemeye de devam edeceğim. İyi bir takımımız var, oyunun da geliştiği yanlar var. Geliştireceğimiz anları da olacak. Takımıma inanıyorum, içerideki enerjiye güveniyorum. Biz sezon sonuna kadar inşallah mücadelenin içinde olacağız. İnancımız gerçekten çok yüksek." ifadelerini kullandı. 

898a2c2d693a4ad48d866fc4017a690e.jpeg

Ahmet Nur Çebi ve Sergen Yalçın'a cevap

Emre Belözoğlu, bir gazetecinin Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarını nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusuna da "Ahmet başkanın, Sergen hocanın açıklamalarını tabii ki takip ediyoruz. Bazı şeyler onların istediği gibi gitmiyor gibi görünüyor. Bu da normal bir reflekstir, camiayı bir tutmak, beraber tutmak için yapılan açıklamalar olduğu için ben kendi adıma anlayışla karşılıyorum." diye cevap verdi.