Efes uzatma, Kaf-Kaf kupa peşinde

Efes uzatma, Kaf-Kaf kupa peşinde
Anadolu Efes ile Pınar Karşıyaka'nın karşılaştığı serinin 5. maçı bu akşam İstanbul'da yapılacak. Seride 3-1 önde olan Pınar Karşıyaka, kazanması durumunda şampiyonluğunu ilan edecek.Türkiye Basketbol Ligi (TBL) Spor Toto...

Anadolu Efes ile Pınar Karşıyaka'nın karşılaştığı serinin 5. maçı bu akşam İstanbul'da yapılacak. Seride 3-1 önde olan Pınar Karşıyaka, kazanması durumunda şampiyonluğunu ilan edecek.

Türkiye Basketbol Ligi (TBL) Spor Toto play-off final serisinin 5. maçında Anadolu Efes, bu akşam Pınar Karşıyaka’yı konuk edecek.

Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynanacak müsabaka, saat 20.00’de başlayacak.

KARŞIYAKA'DAN BOĞAZİÇİ TALEBİ !

Final serisinin İstanbul’da oynanan ilk maçını Anadolu Efes 95-92, ikinci karşılaşmayı Pınar Karşıyaka 86-85 kazandı. Evine 1-1 eşitlikle dönen Pınar Karşıyaka, İzmir’deki iki maçta 71-65 ve 91-88’lik skorlarla galip gelerek, seride 3-1 öne geçti.

Toplam 4 galibiyete ulaşacak takımın ligi zirvede tamamlayacağı seride Pınar Karşıyaka, bu akşam rakibini mağlup etmesi durumunda şampiyonluğunu ilan edecek. Müsabakayı Anadolu Efes’in kazanması halinde ise serinin 6. müsabakası 22 Haziran Pazartesi günü İzmir’de oynanacak.