Davinson Sanchez': .Saraylı taraftarların gönlünü kazandı

Davinson Sanchez': .Saraylı taraftarların gönlünü kazandı
Ankaragücü maçındaki müthiş performansı ile sarı kırmızılı taraftarların gönlünü kazanmasını bildi. Gerek hızı gerek tekniği, pozisyon bilgisi ve hücuma katkısı ile Galatasaray'a büyük katkıda bulunacağı hemen belli oldub Sanches'in maç sonu açıklamasında Manchester United maçına gönderme vardı

Davinson Sanchez'den Manchester United açıklaması: 3 puan istiyoruz

Ankaragücü galibiyetinin ardından konuşan Galatasaray'da Davidson Sanchez, "Manchester United'a saygımız sonsuz ama elimizden geleni yapacağız." dedi.

Süper Lig'in 7. haftasında Galatasaray, sahasında Ankaragücü ile karşılaştı.

Sarı-kırmızılılar rakibini 2-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu.

Galatasaray'ın başarılı stoperi Davinson Sanchez, maç sonrası açıklama yaptı.

"Her hafta kendimizi daha da geliştireceğiz"

Davinson Sanchez yaptığı açıklamada, "Mutluyum. 3-4 günde bir maç yapıyoruz ve hepsini kazanıyor olmak, mutlu ediyor. Hızlı oyuncuları vardı ileride, bunu biliyorduk. İlk yarı çok şans yakaladık ama atamadık. Sonrasında çok daha iyi oynadık. Birlikte kazanıyoruz, takım performansı önemli. İstediğimiz yerden uzağız. Her hafta kendimizi daha da geliştireceğiz." dedi.

"Savunmada kendime güveniyorum"

Davinson Sanchez, "Savunmada kendime güveniyorum, inanıyorum. Kafa toplarında gol atmaya da çalışıyorum. Düellolar çok önemli. Rakibi de kızdırıyorsun, oyundan düşürüyorsun. Yaptığım şeyler savunmada önemli geliyor. Bunlara odaklanıyorum." ifadelerini kullandı.

"Manchester United maçından 3 puan istiyoruz"

Ayrıca, "Manchester United çok önemli takım. Tehlikeli oyuncuları var. Old Trafford da ünlü bir stat. Farklı bir oyun ortaya koyacağız. 3 puan istiyoruz. Manchester United'a saygımız sonsuz ama elimizden geleni yapacağız. Puan alarak Şampiyonlar Ligi'nde ilerlemek istiyoruz." açıklamasını yaptı.

Etiketler :