Cristiano Ronaldo çok "mütevazi": Futbol tarihinin en iyi futbolcusu benim

Cristiano Ronaldo çok "mütevazi": Futbol tarihinin en iyi futbolcusu benim
Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, futbol tarihinin gelmiş-geçmiş en iyi futbolcusunun kendisi olduğunu ileri sürdü.  olduğunu söyledi.BALLON D'OR SAYISI'NI 5'LEDİ!2017 Ballon d’Or ödülünün sahibi Real...

Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, futbol tarihinin gelmiş-geçmiş en iyi futbolcusunun kendisi olduğunu ileri sürdü.  olduğunu söyledi.

BALLON D'OR SAYISI'NI 5'LEDİ!

2017 Ballon d’Or ödülünün sahibi Real Madrid’in yıldızı Cristiano Ronaldo oldu. Portekizli yıldız son 5 yılda 4. Ballon d’Or’unu alarak ezeli rakibi Arjantinli yıldız Lionel Messi ile ödül sayısını eşitledi.

"FUTBOL TARİHİNİN EN İYİ FUTBOLCUSU BENİM"

Ronaldo, Ballon d’Or ile France Football dergisine açıklamalarda bulundu. Kendisinden daha iyisini görmediğini vurgulayan Portekizli yıldız, “Yapamadığım şeyleri başka oyuncular da yapamıyor. Ama onların beceremediklerini sadece ben yapabiliyorum. Benden daha komple bir futbolcu yok. Her durumda, futbol tarihinin en iyi futbolcusu benim” diye konuştu.

Cristiano Ronaldo, bu sezon LaLiga’da 10 kez rakip fileleri havalandırırken, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de 9 gol kaydetti. Ronaldo, bu 9 golle de grup aşamalarının en golcü ismiydi.

Etiketler :