Beşiktaş’ta Demba Ba depremi

Beşiktaş’ta Demba Ba depremi
Beşiktaş'tan alacakları tamamen ödenmeyen Senegalli futbolcu Demba Ba isyan bayrağını çekti. Yönetime haber gönderen yıldız oyuncu "Artık Beşiktaş'ta oynamak istemiyorum. Gelen teklifleri değerlendirin" dedi.Beşiktaş’ta Demba...

Beşiktaş'tan alacakları tamamen ödenmeyen Senegalli futbolcu Demba Ba isyan bayrağını çekti. Yönetime haber gönderen yıldız oyuncu "Artık Beşiktaş'ta oynamak istemiyorum. Gelen teklifleri değerlendirin" dedi.

Beşiktaş’ta Demba Ba şoku yaşanıyor. Ligin bitimine kısa bir süre kala içeride 4 aylık alacağı bulunan Senegalli futbolcu yönetimle yaptığı görüşmede “Lütfen ödemeleri tatile kadar gerçekleştirin Ben de huzurlu bir şekilde dinlenmek istiyorum” demişti. Yönetim de borçların kapatılacağı yönünde söz vermişti. Ancak sezon bittikten sonra Beşiktaş’ta hala 2 aylık alacağı bulunan Demba Ba’nın sabri taştı. İstanbul’dan ayrılan golcü, menajeri aracılığıyla yönetime haber gönderdi.

ROTASI KATAR

Demba Ba “Artık benim için Beşiktaş defteri kapandı, Yeni sezonda farklı takımda forma giyeceğim. Lütfen benim için gelen teklifleri değerlendirin” dedi. Bunun üzerine Beşiktaş Yönetimi de Çin’den gelen öneriyi masaya yatırdı. Ancak bunu da Demba Ba istemedi. Tatilini Katar’da geçiren başarılı oyuncunun, futbol kariyerini de bu ülkede geçirmeyi planladığı öğrenildi. Beşiktaş, Ba için 15 milyon Euro bonservis bedeli istiyor.