Abdurrahim Albayrak, Burak Yılmaz'ın Sert Konuşmasını Engelledi

Abdurrahim Albayrak, Burak Yılmaz'ın Sert Konuşmasını Engelledi
Galatasaray'dan Çin'e transfer olan Burak Yılmaz, giderken beklenen sert açıklamayı yapmazken, bunun arkasında Abdurrahim Albayrak'ın olduğu ortaya çıktı.Galatasaray'dan Çin'e transfer olan Burak Yılmaz, geçtiğimiz hafta yaptığı...

Galatasaray'dan Çin'e transfer olan Burak Yılmaz, giderken beklenen sert açıklamayı yapmazken, bunun arkasında Abdurrahim Albayrak'ın olduğu ortaya çıktı.

Galatasaray'dan Çin'e transfer olan Burak Yılmaz, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, ''Gelecek hafta her şeyi açıklayacağım. Herkes her şeyi öğrenecek'' sözlerini kullanmıştı. Sert sözlerle yönetimi eleştirmeyi düşünen Burak Yılmaz'a camianın sevilen isimlerinden Abdurrahim Albayrak'ın engel olduğu ortaya çıktı.

"HERKESİ KARŞINA ALMANIN BİR FAYDASI YOK"

Abdurrahim Albayrak'ın Burak Yılmaz'ı, ''Bir abin olarak söylüyorum. Çin'de mutsuz olabilirsin. Herkesi karşına almanın bir faydası yok. Dönme ihtimalin olursa ne Beşiktaş, ne Fenerbahçe ne de Trabzonspor'a dönebilirsin. Yine Galatasaray'a gelirsin'' sözleriyle bu sert basın toplantısını yapmaktan vazgeçirdi.

BURAK'TAN SİTEM

Ancak Burak Yılmaz, Galatasaray'a geri dönme ihtimalini düşünerek herkesi karşısına alan bir basın toplantısı yapmasa da, ''transfer tek tarafın isteğiyle olmaz'' diyerek sitemkar sözler kullandı.

HİÇBİR GALATASARAYLI YÖNETİCİ GELMEDİ

Fotospor gazetesinin haberine göre; Burak Yılmaz, yeni takımı Pekin Guoan'ın Dubai kampına katılmak için Türkiye'den ayrılırken, kendisini uğurlamaya hiçbir Galatasaraylı yöneticinin gelmemesi dikkat çekti.