Özdağ'dan Bahçeli'ye cevap: Kendisi devlet içinde devletse buyursun ispat etsin

Özdağ'dan Bahçeli'ye cevap: Kendisi devlet içinde devletse buyursun ispat etsin

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, geçtiğimiz günlerde evinin önünde uğradığı silahlı, sopalı saldırıyı kendisinin organize ettiğini iddia eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye cevap verdi.

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, geçtiğimiz günlerde uğradığı silahlı, sopalı saldırıyı kendisinin düzenlediğini iddia eden MHP lideri Bahçeli'ye sert sözlerle cevap verdi. 

"Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulunacağız"

T24'ün haberine göre, Selçuk Özdağ, Bahçeli'nin partisinin grup konuşmasında söylediği "Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması, sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi bildik bir numaradır" iddiasıyla ilgili "Bu iddialar deli saçması. Yarın Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulunacağız. Suçluluk psikolojisi içerisindeler" dedi.

"Suçluluk psikoloji içerisindeler"

"Bu iddialar deli saçmasıdır. Sayın Bahçeli'ye düşen görev savcılığa başvurmaktır.  Suçluluk psikoloji içerisindeler, telaş içerisindeler. Çaresizliğin ve mağlubiyetlerinin göstergesi. Biz böyle alçaklıkları yapmayacak, yaptırmayacak kadar delikanlı insanlarız. Sayın Bahçeli nereden öğrenmiş balkondan benim görüntüleri çektirdiğimi. Kendisi devlet içinde devletse buyursun ispat etsin. 

Sayın İçişleri Bakanını, Adalet Bakanını ve Sayın Cumhurbaşkanını göreve davet ediyoruz. Bahçeli Fethullah Gülen'le ilgili 'bu yaşlı başlı insanla uğraşmayın' derken ben FETÖ'nün tehlikelerinden söz ediyordum. 

"Bana yapılan saldırı bir milattır"

İddiaları ispat edecekler. Sözü edilen kamera görüntüleri zaten başka bir taraftan çekilmiş. Bizim direnişimiz olayı engelledi. 

Olayı soruşturan savcıyı ben mi tehdit ettim. Çorum ve Derince'nin MHP'li il başkanları tehdit etmedi mi? Bana yapılan saldırı bir milattır. Siyasi terör saldırısıdır. "

 

Gündem