Yoğun Bakıma Kaldırılan Turabi'den Yeni Haber Geldi!

Yoğun Bakıma Kaldırılan Turabi'den Yeni Haber Geldi!
Sakalık nedeniyle 2024 Survivor All Star yarışmasından çekilen Turabi Çamkıran'ın hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Ünlü sporcunun hastanede yaptığı paylaşım ise geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Şimdi ise son durumu merak edilen Turabi sosyal medya sayfasından açıklama yaptı.

Acun Ilıcalı, All Star'ın iki hafta gerçekleşen acil durum konseyinde, Turabi Çamkıran'ın Survivor’dan ayrıldığını duyurmuştu: Turabi, Survivor’da kısa sürede büyük iz bıraktı. Oyuna çıkarken sakatlığı oldu. Beş gün boyunca doktoruyla görüştü. Sonunda gelen haber maalesef iyi değil. Turabi, yarışmadaki geleceğiyle ilgili kararını verdi. Survivor All Star'a devam edemeyeceğini söyledi.

TURABİ BİLEREK YARIŞMADI

"TURABİ BİLEREK YARIŞMADI"
Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde ise yıldızının bir türlü barışmadığı Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıçcı'nın, "Kazanamadığını hissettiğinde hep böyle yapıyor. 2018'de sakatlandığı zaman bir hafta sonra yarışabilirdi ama yarışmadı. Survivor devam ederken Amerika'daki yarışmaya hazırlanıyordu. Sakat olsaydı nasıl hazırlanabilirdi? Sonrasında hemen yarışmaya gitti ve şampiyon oldu zaten" iddiasıyla gündeme geldi.

AĞIR ENFEKSİYON KAPMIŞIM

"AĞIR ENFEKSİYON KAPMIŞIM"
Sağlık durumu merak konusu olan 36 yaşındaki sporcu, Instagram hesabından sedye üzerinden tetkik yapılırken çekilen bir fotoğrafını yayınlayarak açıklama yapmıştı:

Kırık, çıkık için geldik yoğun bakıma alındık! Ağır enfeksiyon kapmışım. Ciğer iflas etmek üzereymiş

BİR SURVİVOR BİTTİ, SIRA DİĞERİNDE

"BİR SURVİVOR BİTTİ, SIRA DİĞERİNDE"
Sevenlerini üzen Turabi Çamkıran, "Her zaman 'İnşallah Rabbim reality TV show'da ölmeyi nasip eder bana' diyordum. Az kalsın dileğim gerçekleşiyormuş. Bir Survivor'dan çıktık, şimdi diğerine. Bakalım bundan çıkabilecek miyiz? Doktor 'Survivor'da incinmişsin' dedi. İnşallah 2-3 haftaya düzeltecekler" ifadelerini kullanmıştı.

Survivor'da kazandığı bir oyun sonrası yaptığı sevinç gösterisini de paylaşan Turabi, "Ölmez sağ kalırsam kesinlikle dönem işlerinde oynamalıyım. Şöyle kılıçlı, kalkanlı bir rol olsa iyi olmaz mıydı?" mesajıyla yapımcılara seslenmeyi de ihmal etmedi.

SON DURUMUNU PAYLAŞTI

SON DURUMUNU PAYLAŞTI
Şimdi ise yarışmadan bir anını paylaşan Turabi "Evet arkadaşlar, üstümdekini çok sormuşsunuz; kem göz ve nazar" dedi. Turabi'nin paylaşım yaptığı için durumunun daha iyi olduğunu düşünen sosyal medya kullanıcıları "Turabi geri dön" demeyi de ihmal etmedi.

Etiketler :