Yasemin Sakallıoğlu Avustralya'ya Gitti, Bavulları Gelmedi

Yasemin Sakallıoğlu Avustralya'ya Gitti, Bavulları Gelmedi
‘Doğru Koca Nasıl Seçilir?’ gösterisiyle Avustralya turnesine çıkan Yasemin Sakallıoğlu, Melbourne ve Sydney’de gerçekleşen gösteriler öncesinde Sakallıoğlu ve ekibi bir talihsizlik yaşadı.

Yasemin Sakallıoğlu “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” isimli gösterisini 4 sezondur kapalı gişe oynuyor. Şimdi de bir ilke imza atmaya hazırlanan ünlü komedyen 2024’ün Türkiye’deki ilk gösterisinde Ülker Sports Arena’da 10 bin kişinin karşısına çıkacak. Aynı zamanda Ülker Sports Arena’da 20 Şubat’ta gerçekleşecek ilk stand-up gösterine de imza atacak olan Sakallıoğlu 2023 yılındaki gösterileriyle toplamda 50 bini aşkın seyirci tarafından izlendi.

Yasemin Sakallıoğlu'ndan yürek burkan itiraf: "Böyle bir acıdan sonraki normalim nasıl olur?" - Magazin Haberleri

35’i aşkın dansçı eşlik ettiği başarılı komedyen geçen günlerde Avustralya turnesine çıktı ve Melbourne ve Sydney’de gerçekleşen gösterilere gitmek için bindiği uçaktan indiğinde bir şok yaşadı. Uçaktan indikten sonra bavullarını bekleyen ekip büyük şaşkınlık yaşadı.

Komedyen Yasemin Sakallıoğlu kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye Yılbaşı 2024 özel konuğu Yasemin Sakallıoğlu hangi yapımlarda rol aldı?

Kendisi gitse de henüz bavullarının gelmediğini dile getiren ünlü komedyen "Ay sinirim bozuldu. Bavullar başka terminalde kaldı" notuyla paylaşım yapan Sakallıoğlu, çektiği videoda "Birkaç günü bulabiliyormuş, bavulların gelmesi benim kostümlerimde gitti" şeklinde paylaşım yaptı.

Yasemin Sakallıoğlu son paylaşımıyla gündem oldu... "Ay sinirim bozuldu" diyerek bav..

Eşyaları uçaktan çıkmayan Sakallıoğlu sahnede kullanacağı tüm eşyaları orada bulunan bir AVM’den temin etti. Yaşadığı bu olayı da eğlenceye dönüştürmeyi başaran Sakallıoğlu iki gösterisini de kapalı gişe olarak tamamladı.

Yasemin Sakallıoğlu'nun Türkiye turnesi devam ediyor - Ulusal24 Haber Merkezi