Ünlü Sanatçı Emekli Oluyor! "Köye Yerleşip, Namaza Başlacağım"

Ünlü Sanatçı Emekli Oluyor! "Köye Yerleşip, Namaza Başlacağım"
Pop müziğin sevilen sanatçısı Serdar Ortaç, yaptığı açıklamalarla sık sık gündem oluyordu. MS hastalığı ile boğuşan Ortaç, son yaptığı açıklamayla sevenlerini üzdü. Ünlü sanatçı, veda turnesi yaptığını ve ardından emekli olup köye yerleşeceğini açıkladı.

Son olarak sosyal medyada açtığı canlı yayınlarla gündeme gelen Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta açtığı yayınla magazin gündemine bomba gibi düştü. Olaylı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Chloe Loughnan'ı hedef alan Ortaç, kadınlara dair söylediği sözlerle de tepkilerin odağı olmuştu.

'BEN VERDİM ESKİ KARIMA İPLERİ'

Sosyal medya hesabından açtığı yayında söylediği sözlerle gündem olan Ortaç, eski eşiyle ilgili şu sözleri söyledi, "Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere. Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar."

​​​​​​​

Chloe Loughnan, sonraki günlerde nişanlısıyla Nişantaşı sokaklarında objektiflere takılmıştı. Eski eşi Serdar Ortaç’ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalar sorulan Loughnan, eski eşiyle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

"Ben yorum yapmak istemiyorum. Herhalde özel hayatında bir sorun yaşıyor ki bunları söyledi. Benim Türkçem bu konuda ona cevap vermeye yetmiyor, yoksa çok güzel cevap verirdim. Sadece benim için değil bütün kadınlar için sert sözler söylemiş."

'O GÜN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİM'

BEN VERDİM ESKİ KARIMA İPLERİ​​​​​​​

Ortaç, daha sonra açtığı bir başka yayında kendisine Loughnan hakkında soru soran bir takipçisine gündem olan açıklamalarıyla ilgili şöyle konuşmuştu:

"Ne bileyim Chloe nerede, bana niye onu soruyorsunuz? Kaç sene olmuş boşanalı. O gün arabada çok sinir krizi geçirdim, ondan öyle konuştum. Sinir krizi geçiremez miyim, insan değil miyim ben?"

​​​​​​​

'ALLAH'IN RAHMETİ BENİ MUTLU EDER'

53 yaşındaki popçu, takipçileriyle yaptığı son canlı yayında ise müziği bırakacağını ve köye yerleşip namaza başlayacağını açıkladı:

​​​​​​​

"Namaza başlayacağım ama zamanı değil. 60'larda başlayacağım. Şimdi namaz kıl, akşam sahneye çık, içki versinler. Ne işe yaradı? Sevap mı yapıyorum günah mı? Beni bu hayatta en çok ne mutlu eder? Beni hiçbir şey mutlu etmez. En ivedi şekilde Allah'ın rahmeti beni mutlu eder."

'BU VEDA TURNEM'

O GÜN SİNİR KRİZİ GEÇİRDİM​​​​​​​

"Köye yerleşeceğim, bu veda turnem. 60 ili gezeceğim, bitirip emekli olacağım. Kesin karar verdim, 2024'te yokum, bırakıyorum. Olgunluğumun doruğundayım, eski züppe hallerime mi döneyim?"