Trans yıldız, varla yok arası kıyafetiyle Oscar partisini salladı

Trans yıldız, varla yok arası kıyafetiyle Oscar partisini salladı
95. Oscar Ödül Töreni her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden ünlü oyuncuları ağırladı. Törenin sonrasında ise ünlüler kendilerini Vanity Fair partisinde buldu. O konuklar arasında öyle biri vardı ki, zarafetiyle herkesi büyüledi.

Bu yıl 95.'si düzenlenen Oscarlar, ödül alan filmler, oyuncular, skandallar ve kıyafetlerle olduğu kadar, tören sonrası düzenlenen "after partisi"yle de konuşuluyor.

2023 Vanity Fair Oscar Partisi'ne gözalıcı bir kıyafetle katılan yıldız Hunter Schafer, partiyi resmen salladı.
Schafer'in kıyafeti uzun bir etek ve varla yok arası bir üstten oluşuyordu.

hunter-schafer2.jpg

24 yaşındaki aktrisin, hayal gücüne çok az şey bırakan tüylü bir üstten oluşan kıyafeti, beğenilmekle beğenilmemek arasındaki o ince çizgideydi.

2019 yılından beri rol aldığı Euphoria dizisinde Jules karakterine hayat veren trans oyuncu Hunter Schafer, Amerikalı manken, oyuncu ve LGBTQ hakları aktivisti.

hunter-schafer1.jpg

Hunter Schafer 31 Aralık 1998'de dünyaya geldi, modellik kariyerinde Prada, Dior, Gucci, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Thierry Mugler gibi büyük firmalarla çalıştı.

hunter-schafer.jpg

2019'da oyunculukla ilk kez sahneye çıkan Schafer, HBO dizisi Euphoria'da rol aldı. Dizideki başrolünün yanı sıra, dizinin yaratıcısı Sam Levinson ile birlikte bir bölüm yazdı ve ortak yapımcı olarak görev yaptı.

Etiketler :