Survivor Nagihan'ın Kaderi Belli Oldu!

Survivor Nagihan'ın Kaderi Belli Oldu!
Survivor All Star’a katıldığı günden beri iddialı olduğunu her fırsatta dile getiren Nagihan Karadere, oyun parkurunda geçirdiği kaza sonrası hastaneye kaldırıldı. Bu olay sonrası Karadere’nin sağlık durumu ve yarışmaya devam edip etmeyeceği merak konusu oldu. Son kararı Acun Ilıcalı kararı açıkladı.

NAGİHAN İLE BAŞ BAŞA KONSEY!

Survivor All Star’ın 45. bölümünde geçirdiği kaza ile yürekleri ağza getiren Nagihan Karadere’nin yarışmaya devam etmeyeceğine dair Acun Ilıcalı açıklamada bulundu. Ilıcalı;

Survivor Nagihan diskalifiye mi olacak? Acun Ilıcalı'dan flaş teklif: Baş başa konsey...

"Şu an için iyi bir haber veremiyorum riski devam ediyor. Dizindeki şişin inmesini bekliyoruz, raporlar İstanbul'a gönderildi. Doktorlarımız tartışıyorlar gelişmeleri gün ve gün söyleyeceğiz talihsiz bir sakatlık yaşadı. Bir anda her şey sona erebilir.

Survivor Nagihan diskalifiye mi oldu, elendi mi? Nagihan Karadere sakatlığında son durumu netleşecek... -

Nagihan ile büyük ihtimalle bir iki gün içerisinde baş başa bir konsey daha yapacağız kendisinin karar vermesi gerekecek karar ona kalacak herhalde çünkü doktorlardan net şekilde problem yaşar raporu gelmedi ancak sakatlığıyla ilgili oynarsa artabilir. Bu sakatlıkla da nasıl oynarsın gibi bir durum. Baş başa bir konsey yapacağız bakalım. Ben ona seneye de katılabilir isterse diyeceğim” dedi.