Survivor All Star'da Gerilim Dorukta: Yunus Emre Konseyi Terk Ediyor

Survivor All Star'da Gerilim Dorukta: Yunus Emre Konseyi Terk Ediyor
Survivor All Star'ın bu akşam yayınlanacak bölümde oyun esnasında Yunus Emre önce Berna ile sonra da Hakan ile kavga ediyor. Yunus Emre, konseyde Acun Ilıcalı'nın "Bu yarışmada eğer kurallara uymuyorsanız sonucuna katlanırsınız" demesinin ardından yayını terk ediyor.

Survivor All Star'da heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Bugün yayınlanacak bölümde dokunulmazlık için kıyasıya mücadele eden yarışmacılar arasında tansiyon yükseliyor ve Acun Ilıcalı'nın müdahalesiyle olaylar büyüyor.

9 Mart 2024 Survivor All Star'da Berna çilden çıktı! Yunus Emre konseyi terk etti! İşte yeni bölüm fragmanı - Popüler Haberler

Survivor'da Yunus Emre sorunu! Acun Ilıcalı kararı sonrası Yunus Emre konseyi terk etti

Dokunulmazlık oyunu sırasında gerginlik yaşayan yarışmacılar arasında Berna ile Yunus Emre arasında yaşanan tartışma dikkat çekiyor. Tartışma anında Berna'nın Yunus Emre'ye yönelik tepkisiyle gerilim artarken, Hakan'ın araya girmesiyle olaylar daha da karmaşık bir hal alıyor. Yunus Emre'nin uyarısına karşılık olarak Hakan'ın sinirlenmesiyle tansiyon yükseliyor ve diğer yarışmacılar müdahale etmek zorunda kalıyor.

Survivor'da Berna ve Hakan'la kavga eden Yunus Emre, Acun'un sözlerinden sonra konseyi terk ediyor - Magazin - Halk Haber

Gerilim konseye de taşınınca Berna ve Yunus Emre arasındaki sözlü çatışma devam ediyor. Acun Ilıcalı, daha önce ceza alan Yunus Emre'ye sert bir uyarıda bulunarak kurallara uymaması halinde sonuçlarına katlanması gerektiğini belirtiyor. Ilıcalı'nın sözleri üzerine Yunus Emre konseyi terk ediyor. Yunus Emre'nin diskalifiye olup olmayacağı ise akşamın ilerleyen saatlerinde belli olacak.

Survivor'da Acun Ilıcalı'nın Sözlerine Dayanamayan Yunus Emre Konseyi Terk Etti!