Sezen Aksu'nun Son Hali Görenleri Şoke Etti!

Sezen Aksu'nun Son Hali Görenleri Şoke Etti!
En son Emel Müftüoğlu sayesinde gördüğümüz Sezen Aksu, yakın zamanda veterinerde görüldü. Minik Serçe'nin son hali görenleri çok şoke etti!

7’den 70’e herkesin sevdiği ünlü şarkıcı Sezen Aksu, tam 8 yıldır sahneye çıkmıyor.

En son 16 Ocak 2016'da verdiği konserde, "40 yılı tamamladık Allahın izniyle. Küçücük bir kız gibi düşünüyordum kendimi o zaman, hala öyle hissediyorum ama beden ruha ihanet ediyor" diyerek sahneye veda eden Sezen Aksu'nun geri dönmeye niyeti yok gibi duruyor.

Üstelik uzun bir süredir de görüntülenmiyor! En son yakın dostu Emel Müftüoğlu vesilesiyle Mart ayında hastanenin pastanesinde görmüştük Minik Serçe'yi. Bileğindeki künye ve kolundaki sargı da endişelendirmişti.

En son yakın dostu Emel Müftüoğlu vesilesiyle Mart ayında hastanenin pastanesinde görmüştük Minik Serçe'yi. Bileğindeki künye ve kolundaki sargı da endişelendirmişti.

Minik Serçemiz bu sefer de veteriner kliniğinde görüntülendi. Mart'taki fotoğrafına kıyasla daha zayıf ve durgun gözüken Aksu endişelendirdi!

Minik Serçemiz bu sefer de veteriner kliniğinde görüntülendi. Mart'taki fotoğrafına kıyasla daha zayıf ve durgun gözüken Aksu endişelendirdi! Sen hep çok iyi ol kraliçe, sana nazar değmesin????