Serdar Ortaç Yine Sarhoş Bir Şekilde Instagram Canlı Yayını Açtı

Sarhoşken Instagram hesabından yayın açarak sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, yine sarhoşken canlı yayın açtı. Canlı yayın sırasında Ortaç’ın yardımcısı duruma müdahale etti.

Sarhoş bir vaziyetteyken sık sık Instagram hesabından canlı yayın açan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç söylemleri, paylaşımlarıyla ve hareketleri ile magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yerini koruyor.

Serdar Ortaç akıllanmıyor! Yine sarhoş yayın açtı, yardımcısı zor yetişti

Ortaç'ın bu hali, izleyenleri endişelendirdi. Birçok hayranı, "Sen bize söz vermiştin", "Lütfen kendini toparla" gibi yorumlarda bulunarak Ortaç'a destek mesajları yağdırdı.

Ünlü şarkıcı son olarak, sarhoşken Instagram hesabından yaptığı bir canlı yayınla yine adından söz ettirdi.

Serdah Ortaç sarhoş halde başlattığı canlı yayında, “Kadınların, kızların memesini orasını burasını... Siz böyle devam edin hiç bir yere varamayacaksınız.”

Şarkıcı Serdar Ortaç yine sarhoş! Yardımcısı canlı yayını zorla kapattırdı

Ortaç’ın bu ifadeleri üzerine canlı yayında bulunan hayranları, “Kendi iyiliğin için kapat yayını" gibi ifadeler kullandılar.

Hayranlarının bu sözlerine sinirlenen ünlü sanatçı, “Oğlum bana niye yayını kapattırıyorsun. Sonunda herkes benim dediğimi yapacak. Sonunda herkes benim istediğimi yapacak. Ben yapamadım ama millet yapacak.” Sözleri ile canlı yayına devam etti.

Serdar Ortaç yine sarhoş bir şekilde canlı yayın açtı! "Kadınların memesini orasını burasını..."

Ortaç'ın bu olaydan sonra ne gibi bir açıklama yapacağı merak konusu.

Etiketler :