Şarkıcı Simge'nin Botoks Açıklaması Gündem Oldu! : "Yaşayamıyorum..."

Şarkıcı Simge'nin Botoks Açıklaması Gündem Oldu! : "Yaşayamıyorum..."
Dudaklarındaki dolgular yüzünden tepki çeken Simge Sağın'dan estetik itirafı geldi.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 1

Aşkın Olayım, Öpücem, Miş Miş, Yankı, Üzülmedin mi?, Yakışıklı gibi şarkıları dillere dolanan ünlü popçu Simge Sağın, tv8 ekranlarında yayınlanan Demet ve Jess'le Gel Konuşalım programına konuk oldu. Sağın programda çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 2

Galatasaray’ın yıldızı Icardi ile özdeşleşen ‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla ilgili konuşan Simge Sağın, ‘’Bir sabah uyandım, telefonu elime aldım. Icardi’nin kim olduğunu bilmiyordum. Gol atınca benim şarkım çalıyordu. Kimsenin durduramayacağı bir yere doğru gitti. Şarkı yayınlanalı 5 yıl olmuştu. Reklam ya da parayla yapsam böyle olmazdı. Başta çok korktum ama ‘Bu kız Beşiktaşlı, bu şarkı çalınmayacak’ demediler.’’ ifadelerini kullandı.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 3

Bu yıl kendisini çok iyi hissettiğini ve imkanı olsa hep 42 yaşında sabit kalmak istediğini söyleyen Simge Sağın hayatında kimse olmadığının da altını çizdi.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 4

Bir gününü nasıl geçirdiğinden bahseden ünlü şarkıcı, ‘’ Kalkıp bir kahve içip duş alıyorum. Sabah uyanıyorum ve uyandığım gibi pilates yapmaya, spor yapmaya gidiyorum. Pilatesten geldikten sonra sağlıklı bir kahvaltı yapıyorum. Günlük işlerimi hallediyorum. Elbise provası ya da alışverişe gidiyorum. Evde takılıyorum’’ dedi.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 5

En çok neye para harcadığını açıklayan Simge Sağın, ‘’Ayakkabı ve çanta çok seviyorum. Arada bir takı ve spor ayakkabı’’ dedi.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 6

Erkek çocuklarını çok sevdiğini söyleyen şarkıcı, bir gün evlenirse erkek çocuğunun olması istediğini dile getirdi.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 7

Demet Akalın’ın ‘’Hoş birisiyle tanıştın ama yüzünde botoks var. Bir şeyler yaptırmış… Erkekte estetiğe nasıl bakıyorsun?’’ sorusuna ünlü şarkıcı ‘’Çok abartılmamış bir estetikse, botokssa… Masum geliyor bana botoks ama erkekte çok belli oluyor. Erkekte botoks beni irite ediyor. Kadında botoks çok iyi duruyor’’ yanıtı verdi.

Simge Sağın'dan estetik itirafı! 'Botokssuz yaşayamıyorum' - Resim: 8

Jess Molho’nun ‘’Sen botoks yaptırıyor musun?’’ sorusu karşısına ise bir itirafta bulunan Simge Sağın, Sadece küçük küçük dokunuşlar yaptırdığını söyleyen popçu, "Kadında botoks çok iyi duruyor. Ben 5-6 yıldır botokssuz yaşayamıyorum. Hem çok seviyorum hem de baş ağrıma iyi geliyor" dedi.

Etiketler :