Şarkıcı Sıla'dan Evlilik Açıklaması!

Şarkıcı Sıla'dan Evlilik Açıklaması!
Sıla Gençoğlu, 3 yıldır birlikte olduğu oyuncu İlker Kaleli ile ilgili evlilik sorularına yanıt verdi. Ünlü şarkıcı özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Sıla Gençoğlu, Yunan şarkıcı Antonis Remos'un konserine gitti. Konser öncesi gazetecilerin sorularını cevaplayan Gençoğlu, özel hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

9iv0aoyubumx7iw8oz7d3g.webp

"İlker ile şarkılar yazmaya devam ediyoruz" diyen Sıla Gençoğlu, ardından; "Aslında sanatçılar biraz romantiktir, aşk bazında almamak lazım. İlker iyi bir söz ve metin yazarı. Güzel de melodiler biliyor. Geniş, zengin melodilerle dolu kafası" şeklinde konuştu.

s-ef4086e898c895edb9f4711ec905336ee1c9b817.webp

AŞIKLAR PROJE YAPMAYA SICAK BAKIYOR

İlker Kaleli ile düet yapıp yapmayacakları yönündeki soruya; "Evde söylüyoruz" yanıtını veren Sıla Gençoğlu, birlikte proje yapma fikrine sıcak baktıklarını ifade ederek; "Çok talep olduğunun farkındayız, belki olabilir. İlerleyen zamanlarda değerlendirebiliriz" dedi.

bb32fce6b0455e070d71d1759911e0fc.jpg

'EVLİLİK KONUŞMUYORUZ, MUTLU BİR HAYATIMIZ VAR'

Sıla Gençoğlu, ayrıca İlker Kaleli ile aralarında evlilik konuşmadıklarını ve hayatı akışında yaşamayı sevdiğini belirtip, şunları söyledi: "Aramızda konuştuğumuz şey değil, seviyeli, saygılı ve mutlu bir hayatımız var. Böyle çok iyiyiz. Akış içinde hayat iyidir. Benim öyle niyet ettiğim şeyler yoktur. En önemlisi, ne kadar mutlu ve huzurlu olduğunuz."

silaturkish-musician.jpg