Kraliyet Ailesinden Şaşırtan Haber... Cezaevine Giriyor!

Kraliyet Ailesinden Şaşırtan Haber... Cezaevine Giriyor!
İngiliz kraliyet ailesini neredeyse herkes tanır, çoğu zaman internette gezinirken veya gazete okurken bu aileden bir üyeyle karşılaşırız. Haberler, bazen olumlu gelişmeleri bazen de olumsuz olayları içerebilir. Bu haberde de Kraliyet ailesini şaşırtan bir konuya değineceğiz...

Kraliyet dünyasının "Kardashian Jenner" ailesi gibi görülen ailesi, dikkat çekici bir haberle gündeme geldi. İçlerinden biri cezaevine girecek!

Ancak hemen aklınıza, adı seks ticareti suçlamalarıyla anılan ve cezaevinde şüpheli bir şekilde ölen Jeffrey Epstein ile ilişkilendirilen Prens Andrew gelmesin. Çünkü demir parmaklıklar ardına girecek olan kişi o da değil. Ailenin damatlarından biri... Ancak iki prenses, Eugenie ve Beatrice'in eşleri de değil. Bu kez, bu ikisinden de ünlü bir damatla ilgili bir haber var. Peki kim? İngiliz kraliyet ailesinin belki de en kendi halinde ve en mutlu üyelerinden biri. Bir başka deyişle ailenin damadı Mike Tindall.

kraliyet-ailesi-7.jpg

TAKIM ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE CEZAEVİNE GİRİYOR

Kraliçe 2. Elizabeth ile Prens Philip'in tek kızı Anne'in iki çocuğundan biri olan Zara Tindall'ın, mutlu bir evlilik yürüttüğü eski rugby oyuncusu Mike Tindall, cezaevine giriyor... Hem de bilerek ve isteyerek.

Ama artık söyleyelim ki bunun nedeni Tindall'ın herhangi bir suç işlemiş olması değil. Zara Tindall ile evliliğinden üç çocuk sahibi olan Mike Tindall "şov için" cezaevine girecek. Bunun nasıl olacağını hemen anlatalım.

kraliyet-ailesi-2.jpg

44 yaşındaki Mike Tindall, geçen sene I'm a Celebrity Get Me Out of Here adlı TV yarışması için kamera karşısına geçmişti. Tabii ki bir İngiliz kraliyet ailesi üyesi olarak da çok büyük ilgi çekti.

Sonuç olarak hem yapımcılar, hem de Tindall, bunu bir adım daha ileriye taşımak için harekete geçti. Yani yeni bir TV şovu hazırlanacak.

kraliyet-ailesi-4-1.jpg

Bunun için de Mike Tindall bir cezaevine girip orada rugby oynamayı öğrenmek isteyen mahkumlardan bir takım oluşturacak. Onlara gerekli eğitimi verdikten sonra da ekip hep birlikte ITV kanalında yayınlanacak olan Grand Slammers adlı TV şovu için kamera karşısına geçecek.

MHKUMLARDAN OLUŞAN. BİR TAKIM KURACAK

Tabii ki Mike Tindall bu konuda yalnız olmayacak. 2003 yılında Dünya Kupası kazanan İngiltere Milli Rugby takımının diğer yıldızları Martin Johnson, Jonny Wilkinson, Lawrence Dallaglio, Phil Vickery, Jason Robinson, Will Greenwood, Ben Cohen, Mike Tindall ve Matt Dawson da ona destek olacak. Bu şekilde 90 dakikalık TV şovunda Avustralya takımıyla mücadele edecekler.

Bu ilginç projenin yapımcıları, amaçlarının "sporun insanların hayatını nasıl değiştirebileceği" konusunda bir örnek teşkil etmek olduğunu açıkladılar. Bu yaklaşıma göre mahkumlar da hayatlarında yeni bir amaç kazanmış olacaklar.

kraliyet-ailesi-6.jpg

Programın yapım şirketinin yöneticilerinden Kate Teckman, "Bu yeni diziyle, İngiltere Milli Rugby takımının yıldızlarını tam 20 yıl sonra tekrar bir arada göreceğiz. Bir takım kurmak için demir parmaklıklar ardına girecekler," dedi.

Mike Tindall, geçen yıl ülkede çok izlenen bir yarışma programı olan I'm A Celebrity... Get Me Out of Here adlı yarışmaya katılmıştı. Hem yarışmanın doğası hem de Tindall'ın katılımcılar arasında yer alması izlenme oranlarını oldukça yükseltti. Tindall, böylece İngiliz kraliyet ailesinin bir TV şovunda yer alan ilk üyesi olarak tarih sayfalarına yazıldı. Tabii kendi şovlarını yazan ve oynayan Prens Harry ile Meghan Markle'ı saymazsak!

MUTLU AİLEYE SAHİP

Tam adı Michael James Tindall olan Mike Tindall, 1978 yılında Batı Yorkshire'da dünyaya geldi. Banker Phil Tindall ve Linda Tindall'ın oğlu olarak dünyaya gelen Mike Tindall, İngiliz Rugby Milli Takımı'nda kariyeri boyunca önemli başarılar elde etti. Aktif spor yaşamını 2000 ile 2011 yılları arasında sürdürdü.

kraliyet-ailesi-3.jpg

2011 yılında İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in torunu olan Zara Tindall ile evlendi. Geniş aileleri içinde mutlu bir çift olarak bilinen Zara ve Mike Tindall'ın Mia Grace, Lena Elizabeth adında iki kızları ve Lucas adında bir oğulları bulunuyor.

kraliyet-ailesi-5.jpg

Mike Tindall, en küçük oğulları Lucas'ın evde nasıl dünyaya geldiğini anlatmıştı, bu anısı aileleri ve sevenleri arasında özel bir anı olarak kalmıştır. Zara Tindall, üçüncü bebeğini kendi evinin banyosunda dünyaya getirdi. Bu olay magazin gündeminde epeyce yer edindi.

Etiketler :