Kızılcık Şerbeti'nde Sürpriz Oyuncu Değişikliği! Settar Tanrıöğen Yerine Bakın Kim Geldi...

Kızılcık Şerbeti'nde Sürpriz Oyuncu Değişikliği! Settar Tanrıöğen Yerine Bakın Kim Geldi...
Geçirdiği beyin kanaması sebebiyle 2 kez ameliyat olan Settar Tanrıöğen, Kızılcık Şerbeti'nde oynadığı Abdullah karakterine veda etti. Yapım şirketi Abdullah rolü için yeni bir isimle anlaştı.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah karakteriyle yer alan Settar Tanrıöğen, geçirdiği beyin kanaması sonucu 2 kez ameliyat oldu. Tedavisine hastanede devam edilen oyuncu diziden ayrılmak zorunda kaldı. Usta ismin oynadığı rol için ise Ahmet Mümtaz Taylan’la anlaşıldı.

Kızılcık Şerbeti Apo'su Settar Tanrıöğen DÖNÜŞ TARİHİ: Settar Tanrıöğen Diziye Ne Zaman Dönecek Belli Oldu! Settar Tanrıöğen Son Durum - Nokta Gazetesi

SETTAR TANRIÖĞEN GİTTİ, AHMET MÜMTAZ TAYLAN GELDİ

Ahmet Mümtaz Taylan'a LGBTİ tepkisi… Bir mesaj attı ortalık karıştı
Geçirdiği 2 ameliyatın ardından tedavisine hastanede devam edilen Settar Tanrıöğen için yapım şirketinden açıklama geldi. Oyuncunun diziden ayrıldığını belirten şirket,

"Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterini oynayan değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktır… Saygılarımızla…” ifadelerine yer verildi.

Yapım şirketinin yaptığı açıklama: