HBO'dan 'The Idol' Kararı

HBO'dan 'The Idol' Kararı
HBO, başrollerinde he Weeknd sahne adıyla bilinen Abel Makkonen Tesfaye ve Lily-Rose Depp'in yer aldığı 'The Idol' dizisinin ikinci sezonunu iptal etti.

Dünya prömiyeri Cannes Film Festivali'nde yapılan ve gösteriminin ardından 5 dakika alkışlanan Sam Levinson imzalı The Idol dizisi devam etmeyecek.

HBO, kadrosunda The Weeknd (Abel Tesfaye), Lily-Rose Depp, Jennie Ruby Jane, Troye Sivan, Moses Sumney, Rachel Sennott, Hari Nef, Da’Vine Joy Randolph, Hank Azaria ve Sophie Mudd gibi isimlerin yer aldığı diziyi, ilk sezonun ardından iptal etti.

the-idol3.png

Son turnesinde sinir krizi geçirdiği iddia edilen şarkıcı Jocelyn'i merkeze alan Sam Levinson imzalı dizi, hem sosyal medya kullanıcılarından hem de eleştirmenlerden 'müstehcenlik' eleştirisi almıştı.

Rolling Stone ise diziyle ilgili "duyduğunuzdan çok daha toksik ve çok daha kötü" ve "şov dünyası iğrençliği portresi" ifadelerini kullanmıştı.

the-idol.png

Dizi, yükselen bir pop yıldızı Jocelyn ile romantik bir ilişkiye girdiği akıl hocası Tedros’un hikâyesini konu alıyor. Dizinin bölümleri Türkiye'de BluTV'de bulunuyor.

Etiketler :