“Gaddar” Dizisine Flaş Transfer Aile'den Geldi!

“Gaddar” Dizisine Flaş Transfer Aile'den Geldi!
Başrolünde Çağatay Ulusoy'un olduğu Gaddar dizisine yeni bir isim dahil oldu. Dizinin yeni karakteri “Taksici Mesut” rolü için yapılan titiz çalışmanın ardından, rolün sahibi belli oldu. İşte, detaylar...

Ay Yapım’ın Cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi “Gaddar”ın kadrosuna çok başarılı genç bir oyuncu katılıyor. NOW TV'nin yeni transferi resmen duyuruldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ay Yapım imzalı, Hürer Ebeoğlu’nun yazıp Sinan Öztürk‘ün ise yönettiği NOW‘da ekrana gelen dizinin kadrosuna “Taksici Mesut” karakteri dahil oluyor.

625db89b86b2441578a2de1f.webp

Aynı zamanda Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) yol arkadaşı olacak Mesut için çok titiz bir çalışma yapıldı.

“Gaddar” dizisi konusu kadar Çağatay Ulusoy’u yıllar sonra ekrana döndüren dizi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Ay Yapım imzalı, Hürer Ebeoğlu’nun yazıp Sinan Öztürk‘ün ise yönettiği NOW‘da ekrana gelen dizinin kadrosuna “Taksici Mesut” karakteri dahil oluyor. Aynı zamanda Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) yol arkadaşı olacak Mesut için çok titiz bir çalışma yapıldı.

gaddar-fragman-yeni-tanitim-resim.webp

Sonunda rol “Aile” dizisinin Eko’su Umutcan Ütebay’ın oldu. Başarılı oyuncu “Aile” biter bitmez Aras Bulut İynemli’nin Show TV için çekeceği “Deha” dizisinin ekibine katılmıştı. Ancak “Deha” eylül sezonuna alınınca Umutcan Ütebay “Gaddar”ın kadrosuna dahil oldu.