Ferdi Tayfur'un Yeni Evlenen Kızından Manidar Paylaşım! Evli adamın Instagram'ı olmaz

Ferdi Tayfur'un Yeni Evlenen Kızından Manidar Paylaşım! Evli adamın Instagram'ı olmaz
Yeni evlenen Tuğçe Tayfur'dan dikkat çeken paylaşım geldi.

Tuğçe Tayfur, bir dargın bir barışık ilişki yaşadığı Burak Kalfa'dan olaylı ayrılığı sonrası dünyaevine girmişti. Muhammet Aydın'la evli olan ünlü isim, eşiyle paylaştığı gönderisine eklediği notla dikkat çekti.

tugce-tayfur2.jpg

Kısa bir birliktelik yaşadığı Muhammet Aydın ile 4 aylık birlikteliğini nikah masasına taşıyan Tuğçe Tayfur'dan dikkat çeken bir paylaşım daha geldi. Tuğçe Tayfur eşi Muhammet Aydın ile yayınladığı videosuna düştüğü notla adından söz ettirdi.

Eski nişanlısı Burak Kalfa ile tehdit, şantaj ve şiddet gerekçesiyle davalık olmuş olan Tuğçe Taydur, ilişkisini bitirip Muhammet Aydın ile aşk yaşamaya başladı. Tuğçe Tayfur ile Muhammet Aydın 4 aylık ilişkisini evlilikle sonuçlandırdı.

tugce-tayfur1.jpg

Son dönemde özel hayatı ile magazin manşetlerinden düşmeyen Ferdi Tayfur ile Necla Nazır'ın evliliğinden dünyaya gelen kızları Tuğçe Tayfur, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Tayfur, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Eşi Muhammet Aydın ile çekildiği videoyu yayınlayan ünlü isim, paylaşımına düştüğü notla dikkat çekti. Tayfur, "İki huylu bir arada. Seni etiketleyeceğim de Instagram'ın yok. Evli adamın Instagram'ı olmaz. Evden işe, işten yamacıma" ifadelerini kullandı.

Etiketler :