Doktoru muayene etti ve tanınmış sanatçıyı yıkan haberi verdi. O da ilk iş olarak konserlerini iptal etti

Doktoru muayene etti ve tanınmış sanatçıyı yıkan haberi verdi. O da ilk iş olarak konserlerini iptal etti
'Kobra Murat' sahne adıyla tanınan Murat Divandiler şovunun ayrılmaz bir parçası olan peruğu yüzünden sıkıntıya girdi. Peruğu yapıştırdığı bant kafasında yaralara yolaçınca doktoru bir ay peruksuz dolaşacağını bildirdi . Kobra Murat bu yüzden konserlerini de erteledi

Kobra Murat lakaplı Murat Divandiler, peruğu nedeniyle sağlık sorunları yaşadığı için zor günler geçiriyor. Peruğunun uzun süreli kullanımı nedeniyle kafasında enfeksiyon oluşan şarkıcı, bu yüzden konserlerini ertelemek zorunda kaldı. İşte detaylar:

Kobra Murat'ın Sağlık Sorunları:

Enfeksiyon Problemi: Kobra Murat, sürekli protez saç kullandığı için kafasında enfeksiyon oluştu. Bu enfeksiyonun, protez saç için kullanılan bantlardan kaynaklandığı belirtiliyor.

Doktor Tavsiyesi: Doktoru, enfeksiyonun iyileşmesi için bir ay boyunca peruk takmasını yasakladı ve tedavisine başlandı.

Murat Divandiler'in Açıklamaları:

Kobra Murat, Onur Akay’a yaptığı açıklamalarda saçkıran hastalığına yakalanmadığını belirtti. Uzun yıllardır protez saç kullandığını ve son zamanlarda bu bantlardan dolayı enfeksiyon geliştiğini söyledi.

Murat, sağlık durumunun iyi olduğunu, ancak bu süre zarfında konserlerini ileri bir tarihe ertelediğini ve hayranlarına selam ve sevgilerini iletti.

Gündemdeki Konular:

Kobra Murat, eğlenceli kişiliği ve farklı tarzıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda kazancını altına yatırması ve peruğu ile tanınan ünlü şarkıcı, sık sık biriktirdiği paralarla da gündeme geliyordu.

Kobra Murat, bu sağlık sorununun ardından hayranlarına sağlığıyla ilgili bilgi vererek onlara moral verdi. Sağlık sorunları nedeniyle yaşadığı bu zor dönemi atlatması ve konserlerine kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor.