Beyazıt Öztürk'ten Acun Ilıcalı'ya: Beni aramasın

Beyazıt Öztürk'ten Acun Ilıcalı'ya: Beni aramasın
Beyazıt Öztürk'ün efsane programı Beyaz Show büyük bir heyecanla bekleniyor. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz aylarda yeniden başlayacağını duyurduğu Beyaz Show hakkında bomba bir açıklama geldi. Beyazıt Öztürk yeni projesini de duyurdu.

Beyazıt Öztürk'ün efsane programı Beyaz Show'un tekrar başlayacağı müjdesini verdiği canlı yayında, Sevgililer Günü'yle ilgili yaptığı esprili yorumlarla da dikkat çeken Öztürk, yeni projelerini açıkladı. Yardım amaçlı gösterilere katılacağını belirten Öztürk, özellikle deprem bölgesindeki çocuklar için hazırlıklar yaptığını ifade etti.

Beyaz Show'un tekrar başlamasına dair sorular üzerine, "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi." şeklinde konuştu.

Acun Ilıcalı ile Beyaz Show hakkında görüşüp görüşmediği sorulduğunda ise Öztürk, Survivor'da yaşanan olaylara atıfla şu açıklamayı yaptı: "Gerçekten kızdırdılar. Artık yaşlar geçiyor. Acun o sinirini yense beni de arayacak ama şu anlık o sinirle beni aramasın."