Berna Laçin Hastaneden Duyurdu: ‘Dualarınızı Bekliyorum’

Berna Laçin Hastaneden Duyurdu:  ‘Dualarınızı Bekliyorum’
Oyuncu ve sunucu Berna Laçin, beklenmedik bir omurilik problemi nedeniyle sahne kariyerine geçici bir ara veriyor. Tedavi sürecinde olduğu için planlanmış oyunları iptal eden Laçin, hayranlarından yoğun destek ve anlayış bekliyor.

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Berna Laçin, ani bir omurilik problemi nedeniyle sahne hayatına geçici bir ara verme kararı aldı. Omurilik problemi nedeniyle acil bir ameliyat geçirecek olan Laçin, bu süreçte planlanmış olan oyunlarını iptal etti. Pamukkale'de gerçekleştireceği tek kişilik oyunun yanı sıra, 7 Mart'ta İzmir ve 8 Mart'ta Bodrum'da sahnelemeyi planladığı oyunlar da bu kapsamda iptal edildi.

Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, acil omurilik sorunu nedeniyle ameliyat olacağını duyurdu ve şu anda telefonla ulaşılamayacağını, ancak duaların ve iyi dileklerin kendisi için önemli olduğunu belirtti. Yoğun ilgi ve desteğe teşekkür eden oyuncu, tedavi sürecinde anlayış beklediğini dile getirdi.

Berna Laçin, iyileştikten sonra sahnelere geri döneceğini vurgularken, Sedat Peker videosu korkusu ile yaşayanları muhatap almayacağını da belirtti. Sanat camiasında ve hayranları arasında büyük bir üzüntüye neden olan sağlık sorununun ardından Berna Laçin'e sosyal medyadan 'geçmiş olsun' mesajı yağdı

berna.jpg