Berk Oktay: Eşim Çok Güzel Bir Hamilelik Geçiriyor

Berk Oktay: Eşim Çok Güzel Bir Hamilelik Geçiriyor
"Savaşçı" dizisinde birlikte rol alan ve ardından arkadaşlıkları aşka dönüşen Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, 2022'nin Eylül ayında dünyaevine girmişti. Şimdilerde mutlu bir evlilik süren ikilinin geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini duyurmuşlardı. Berk Oktay şimdi ise katıldığı bir etkinlikte görüntülendi ve eşinin hamilelik süreci hakkında konuştu.

2022'nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022'de Polonezköy'de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu.

İkili, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı törenle mutluluğa 'evet' demişti. Berk Oktay ile eşi Yıldız Çağrı Atiksoy, geçtiğimiz ay el ele objektiflere yansımıştı. Oyuncu çift, bebek mağazalarında tur attıktan sonra bir restoranda yemek yemeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı.

Hamilelik haberlerini doğrulayan güzel oyuncu, "Evet, haber doğru. 2.5 aylık hamileyim. Baba olacağı haberini aldığında yaşadığı mutluluğu paylaşan Berk Oktay, "O duyguyu nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama birkaç gün heyecandan kendime gelemedim. İsim düşünmedik, sağlıkla aramıza gelmesini istiyoruz. Sabırsızca bekliyoruz" açıklamasını yapmıştı.

Kız bebekleri olacağını öğrenen çift, önceki gece ise Gayrettepe'de yer alan bir mekanda Erkan Kolçak Köstendil için düzenlenen doğum günü partisinde görüntülenmişti.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden 41 yaşındaki Berk Oktay, gülerek şu ifadeleri kullanmıştı:Hamilelik süreci beraber gidiyor aslında. Yıldız kilo almıyor, ben alıyorum. 7 kilo aldım ben. Tıpta da böyle bir şey varmış, çok fazla empati kuran erkeklerde olurmuş. 'Sempatik Gebelik' deniyormuş buna.

Yıldız Çağrı Atiksoy-Berk Oktay çifti bebeklerinin cinsiyetini açıkladı - Gecce Magazin Haberleri

Yıldız Çağrı Atiksoy (37) ise hamilelik süreciyle ile ilgili, "Aşerme yok ya. Gerek kalmıyor ama, Berk hissedip uyanıyor bazen. Kız bebeğimiz olcak. İsimler var aklımızda, gidip geliyor birkaç tane. Hangisi olur o garanti değil ama" diye konuşmuştu.

Dünyanın en büyük organizasyonlarından olan WBC, Türkiye'de ilk resmi kemerini verdi. Dünya Şampiyonu Kadın Kick Boks sporcumuz Bediha Taçyıldız'ın da mücadele edeceği turnuvayı izlemeye gelenler arasında ünlü isimler yer aldı Turnuvaya katılanlar arasında olan Berk Oktay, gazeteciler ile sohbet etti. Oktay, "Çok güzel bir spor müsabakası olduğu için izlemeye geldim. Ben sporun her dalı ile ilgilenmeye çalışıyorum. Keyif alıyorum izlerken" dedi.

Geçtiğimiz sene evlendiği eşi Yıldız Çağrı Atiksoy ile bir çocuk bekleyen Berk Oktay, "Süreç çok güzel gidiyor şu an. Çağrı beni hiç zorlamadı. Ben bazen diyorum ona 'benden bir şeyler iste biraz' diye ama o hiç istemedi. Şükür ki çok güzel bir hamilelik geçiriyor. Zorlasa da başımın üstünde yeri var" diyerek çocuklarını beklediklerini ifade etti.