Bengü Botoks Yaptıran Erkeklere Tepki Gösterdi!

Bengü Botoks Yaptıran Erkeklere Tepki Gösterdi!
Son zamanlarda magazin gündemine düşen ünlü erkeklerin botoks yaptırmalarına kayıtsız kalamayan ünlülerden birisi de Bengü oldu. Güzel şarkıcı geçtiğimiz gün Girne'de sahneye çıktı. Erkek şarkıcıların yüzlerine yaptırdığı botoks ve estetik olayları hakkında Bengü çarpıcı açıklamalar yaptı.

Mutlu birliktelikleri süren Bengü ile Selim Selimoğlu, 2019'da kızları Zeynep'i geçtiğimiz yıl kasım ayında da ikinci çocukları Selim'i kucaklarına almıştı.

Şimdilerde yoğun sahne programıyla adından söz ettiren Bengü, iş dışındaki tüm vaktini kızı ve oğluyla geçiriyor.

KIBRISTA SAHNE ALDI

KIBRIS'TA SAHNE ALDI
Bengü, geçtiğimiz akşam Girne Rocks Otel’de sahne aldı. Altın renkli elbisesi ve makyajı ile çok şık görünen Bengü, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

HAMİLEYKEN BİLE SPOR YAPTIM

"HAMİLEYKEN BİLE SPOR YAPTIM"
Sahne kıyafeti ve fit görüntüsü hakkında konuşan şarkıcı, “Uzun zamandır altın rengi giymiyordum. Bu akşam güzel bir styling yaptık kendimize. Her konser için ayrı hazırlanıyorum. Öte yandan 15 yaşından beri sporu çok sevdim. Hamileyken bile spor yaptım. Kendimi ve kaslarımı geleceğe hazırladım” dedi.

ŞARKILARIM VİRAL OLMAYA DEVAM EDECEK

"ŞARKILARIM VİRAL OLMAYA DEVAM EDECEK"
Viral olan eski şarkıları hakkında konuşan sanatçı “O kadar mutlu oluyoruz ki. Bu çok kıymetli bir şey. Saygımdan, Sahici, Ağla Kalbim tekrardan çok dinleniyor. 20 yaşında da bunu söylemiştim, ‘Ben ölene kadar müzik yapacağım’ demiştim. Ben ölene kadar şarkılarım viral olmaya devam edecek. Çünkü kalpten ve gönülden şarkılar yapıyoruz. 25 yaşındayken söylediğim bir şarkıyı şimdi 18 yaşında ki biri dinliyor" dedi.

ÇİZGİLERLE YAŞLANMAYI SEVİYORUM

"ÇİZGİLERLE YAŞLANMAYI SEVİYORUM"
Son dönemde dikkat çeken erkek şarkıcıların yüzlerine yaptıkları botoks ve estetiklerin kendisine hatırlatılması üzerine Bengü, “Ben botoksu çok yapay buluyorum. Kaz ayaklarımı seviyorum. Yüzümü nemlendiriyorum, vitamin alıyorum. Çizgiler ile yaşlanmayı seviyorum. Erkeklere botoks yakışmıyor. Erkekler bence yaşlandıkça daha karizmatik oluyor” dedi.

Etiketler :