Bella Hadid ve Gigi Hadid'in babası, Türk şef ile mutfağa girdi

Filistin asıllı ABD'li model Bella Hadid ve Gigi Hadid'in babası Mohamed Hadid, Los Angeles'ta Türk şef Ömür Akkor ile mutfağa girdi. Hadid, yaptığı yemekleri Instagram hesabından paylaşarak Türkiye'ye sevgilerini iletti.

Filistin asıllı ABD'li model Bella Hadid ve oyuncu Gigi Hadid'in babası Mohamed Hadid, Los Angeles'ta Türk şef Ömür Akkor ile yemek pişirdi. Hadid, Instagram hesabından Akkor ile yemek yaptığı anlara ilişkin videoyu, " Türkiye'den sevgilerle. Los Angeles yapımı. Şef Akkor işbirliğiyle. Kendisi kesinlikle olağanüstü." ifadeleriyle paylaştı.

Aşçılıktaki yeteneği ile ünü Türkiye sınırlarını aşan Ömür Akkor, dünyaca ünlü model Gigi Hadid ve Bella Hadid'in babası Mohamed Hadid ile mutfağa girdi. Hadid, Instagram hesabından Akkor ile yemek yaptığı anlara ilişkin videoyu, "Türkiye'den sevgilerle. Los Angeles yapımı. Şef Akkor işbirliğiyle. Kendisi kesinlikle olağanüstü." ifadeleriyle paylaştı.

ABD'li model Bella Hadid'in babası, Türk şef Ömür Akkor ile mutfağa girdi

Hadid, videoda Akkor'un yemekleri yaparken "tarihi yeniden canlandırdığını" belirtiyor. Ayrıca videoda Hadid, cacık, dolma ve taze fasulye yemeği gibi Türk lezzetlerini de gösteriyor. Videoya hem Türk kullanıcılar hem de ABD'liler yorum yaptı.

ABD'li model Bella Hadid'in babası, Türk şef Ömür Akkor ile mutfağa girdi

Etiketler :