Barış Murat Yağcı'ya Soğuk Duş!

Barış Murat Yağcı'ya Soğuk Duş!
Oyuncu Barış Murat Yağcı, yarıştığı dönemde sosyal medya danışmanlığı aldığı kişiyle davalık oldu. Anlaştığı kişiye ödeme yapmadığı gerekçesiyle yargılanan Yağcı, 1 milyon 200 bin TL tazminat ödeyecek. Yağcı'nın anlaştığı kişiye ödeme yapmadığı gerekçesiyle 1 milyon 200 bin TL tazminat ödenmesine karar verildi.

Barış Murat Yağcı, 2020 ve 2022 yıllarında Survivor'a katıldı. Yarışmada final kalarak ikinci olan Yağcı, o dönem sosyal medya danışmanlığı aldığı kişiye ücret ödemediği gerekçesiyle davalık oldu. Görülen duruşmanın ardından oyuncunun tazminat ödemesine karar verildi.

2-2.webp

Patronlar Dünyası'nda yer alan habere göre, Survivor'da mücadele eden Yağcı 5,5 ay boyunca Sedat Aydın'dan danışmanlık aldı. Yağcı'dan ücretini alamadığını söyleyen Aydın, "Yarışmada finale kadar kaldı, ikinci oldu. 450 bin lira ödülün sahibi oldu ama işler bu noktadan sonra değişti" ifadelerini kullandı.

3-4.webp

Mahkeme, iki sene süren davanın sonunda Aydın'ı haklı bularak ünlü oyuncunun 800 bin TL ve üç yıllık yasal faizin Aydın'a ödenmesine (Yaklaşık 1 milyon 200 bin TL) karar verdi.

5.gif